zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Partnerství

Partnerství

Levenhuk - obchodní značka, která si získala důvěru v USA, dodává kvalitní zvětšovací optické přístroje, jako jsou mikroskopy, binokulární dalekohledy, teleskopy, mikropreparáty pro mikroskopy, a také prostředky pro péči o optiku  a jiné příslušenství.

Již nyní je Levenhuk známou obchodní značkou, která se osvědčila jako výrobce vysoce jakostní zvětšovací optiky. V současné době se produkce společnosti vyváží do zemí jako Kanada, Austrálie, Nový Zéland.

Nabízíme tři programy spolupráce dle vašeho výběru:

  1. Staňte se naším obchodním zástupcem
    Usilujeme o rozšíření sítě našich partnerů a navrhujeme vám stát se obchodním zástupcem společnosti Levenhuk. Pro každého z partnerů vypracujeme nejvýhodnější varianty spolupráce. Jsme schopni Vám nabídnout: rabaty od 30% doporučené maloobchodní ceny, zkušební dodávku nejprodávanějších modelů, doručení našich výrobků na libovolné místo v Evropě.
  2. Staňte se naším partnerem
    Umístěte na své webové stránky naše články, recenze, banner nebo jinou inzerci! Kdykoli si návštěvník vašich webových stránek objedná a zakoupí výrobky značky Levenhuk, vy vždy získáte svou odměnu. Za každý prodaný výrobek značky Levenhuk získáte 20%.
  3. Program výhradního partnerství
    Nabízíme unikátní program pro společnosti, které se chtějí stát výhradními distributory výrobků Levenhuk v konkrétní zemi. Tento program je specifický tím, že probíhá výhradně na bázi ročních smluv a předpokládá, že Levenhuk a distribuční společnost splní řadu závazných podmínek. Chcete-li se stát naším výhradním distributorem, kontaktujte nás prosím: Kontaktní formulár.

V případě, že pro vás nejsou výše uvedené podmínky uspokojivé, zašlete nám prosím svou vlastní nabídku spolupráce. Veškeré vaše návrhy a představy o možné spolupráci zvážíme.