Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz
Řada
Mikroskopy pro začátečníky
Pozorovací dalekohledy pro začátečníky
Monokulární dalekohledy pro začátečníky

Řada Levenhuk LabZZ zahrnuje moderní optické přístroje určené zejména pro děti a mládež. Mezi výrobky Levenhuk LabZZ patří mikroskopy, hvězdářské dalekohledy, binokulární dalekohledy a experimentální sady, které u mladých vědců vyvolávají zájem o vědu. Design v zářivých barvách, snadná obsluha a mnoho příslušenství v sadě jsou charakteristickými rysy řady Levenhuk LabZZ.

ID výrobku:
Mikroskop Levenhuk LabZZ M101
Barva:
Jazyk knihy:
990 Kč
Zobrazit více

Binokulární dalekohledy, hvězdářské dalekohledy a mikroskopy LabZZ od společnosti Levenhuk jsou zabaleny v pestrých krabicích, které se dětem budou jistě líbit. Optické přístroje jsou dodávány jako kompletní se vším potřebným příslušenstvím – odpadnou vám starosti s dokupováním dalšího vybavení.

Levenhuk LabZZ – nakupujte

Design v zářivých barvách, snadná obsluha a mnoho příslušenství v sadě jsou charakteristickými rysy této řady. Ale nemyslete si, že se jedná o hračky; jedná se o sofistikované přístroje s kvalitní optikou a spolehlivou konstrukcí. Řada byla vyvinuta s ohledem na všechny potřeby mladých badatelů: přístroje LabZZ mají dobré optické vlastnosti, pestrý design a jsou vyrobeny z odolných materiálů, které jsou pro děti bezpečné. Přístroje z této řady si můžete vybrat v našem internetovém obchodě.

Pokud chcete, aby se vaše dítě rozvíjelo v různých oblastech vědy, podívejte se na sady Levenhuk LabZZ, které můžete zakoupit v internetovém obchodě Levenhuk. Sady se skládají z několika optických přístrojů a jsou doplněny dalším příslušenstvím. Taková sada může pomoci zaujmout dítě vědou a pomoci mu udělat první kroky v pochopení uspořádání okolního světa. Některé optické přístroje z takové sady si můžete vzít s sebou na procházku a zahrát si s kamarády vzrušující hry. Jedná se o ideální dárek pro mladého badatele.

Filtry