Váš prohlížeč je zastaralý a neposkytuje plnohodnotnou a bezpečnou práci na webu. Pro zlepšení uživatelského prostředí prosím aktualizovat prohlížeč.
Doživotní záruka Viz podrobnosti
Doprava nad 3000 Kč zdarma
14 denní garance vrácení peněz
Řada

Tato řada zahrnuje výrobky pro děti od známého výrobce optických výrobků. Zahrnuje hvězdářské dalekohledy a mikroskopy pro děti, planetária a různé experimentální sady určené k seznámení dětí s vědou a poznávání světa kolem nás. Tyto výrobky jsou vytvářeny s ohledem na mladý věk uživatelů a jsou pohodlné a snadno použitelné.

ID výrobku:
Mikroskop Bresser Junior Biolux SEL 40–1600x
Barva:
2 990 Kč
ID výrobku:
Mikroskop Bresser Junior 40–640x
Barva:
1 090 Kč
Zobrazit více

Hvězdářské dalekohledy, binokulární dalekohledy a mikroskopy Bresser Junior pro mladé badatele

Řada optických přístrojů Bresser Junior je určena speciálně pro děti. Mikroskopy, hvězdářské dalekohledy a různé sady ke studiu okolního světa vás budou bavit i pomáhat při studiu. Řada Bresser Junior zahrnuje herní sady, astroplanetária a sofistikované přístroje pro výzkum.

Binokulární dalekohledy Bresser Junior jsou malé a lehké přístroje pro děti starší 4 let. S jejich pomocí bude malé dítě moci podrobně studovat svět kolem sebe: přírodu, zvířata, ptáky, architekturu a cokoliv, co si bude přát. „Mladší“ modely této řady používají plastovou optiku a „starší“ binokulární dalekohledy obsahují skleněné okuláry přenášející ostrý a jasný obraz. Dětské binokulární dalekohledy Bresser Junior jsou skvělou volbou pro zvídavé děti.

Mikroskopy Bresser Junior jsou nejmodernější přístroje, které zaujmou děti i dospělé. Nejmodernější design, jedinečná konstrukční řešení, zářivé barvy a samozřejmě německá kvalita optiky a montáže. Otevřete svým dětem všechna tajemství mikrosvěta s mikroskopy Bresser.

Sady Bresser Junior – několik užitečných věcí pro ty nejmenší. Zkoumání okolního světa s nimi bude mnohem zajímavější. Lupy, krabičky na hmyz a multifunkční zařízení – mnohé z nich byly vyvinuty pro děti starší 4 let.

Hvězdářské dalekohledy Bresser Junior jsou určeny pro nejmenší astronomy. Tyto hvězdářské dalekohledy nejsou v žádném případě horší než jejich „dospěláčtí“ bratři. Hvězdářské dalekohledy jsou vhodné pro většinu astronomických pozorování.

Filtry