zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Partnerství » Staňte se naším partnerem

Staňte se naším partnerem!

Jste-li provozovatelem webových stránek nebo internetového obchodu (bez ohledu na zaměření), můžete začít vydělávat se společností Levenhuk.

Je to velmi snadné. Umístěte na své webové stránky naše články, recenze, banner nebo jinou inzerci! Kdykoli si návštěvník vašich webových stránek objedná a zakoupí výrobky značky Levenhuk, vy vždy získáte svou odměnu. Za každý prodaný výrobek značky Levenhuk získáte 20%.

Na své stránky můžete umístit odkaz na webové stránky Levenhuk nebo získat propagační materiály určené pro obchodní zástupce, jež jsou připraveny k použití. Jakmile vaši zákazníci tento odkaz na webové stránky Levenhuk použijí, bude jim automaticky přiřazen váš kód Refid a vy získáte provizi z prodaných výrobků. Své statistiky prodeje a částku provize si můžete kdykoli zkontrolovat. Společnost Levenhuk Ltd. se postará o vše ostatní, včetně dodání zboží, záruky apod.

Provize je splatná měsíčně, mezi 25. a 30. dnem každého měsíce, a to bankovním převodem na základě uzavřené a podepsané smlouvy. Minimální objem transakce je 5000 korun. V případě, že během některého měsíce vyděláte méně než 5000 Kč, bude získaná částka převedena do dalšího měsíce.

Máte-li zájem o podrobné informace o spolupráci, kontaktujte nás prosím: Kontaktní formulár. Jako náš partner nesmíte v názvu své domény používat označení Levenhuk.