zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Speciální nabídky » Mimořádná akce na soupravy Levenhuk LabZZ MTB3 a Levenhuk LabZZ MT2

Mimořádná akce na soupravy Levenhuk LabZZ MTB3 a Levenhuk LabZZ MT2

Pokud si koupíte soupravu Levenhuk LabZZ MT2 nebo Levenhuk LabZZ MTВ3 získáte ZDARMA nádobu na hmyz Levenhuk LabZZ C1 (v hodnotě 79,00 Kč). Kompaktní nádoba na hmyz Levenhuk LabZZ C1 zabaví zvídavé dítě a umožní mu sledovat objekty při 6násobném zvětšení.

Nádobka na hmyz Levenhuk LabZZ C1 je jednoduchá pomůcka, která ohromí a okouzlí mladé badatele. S nádobkou Levenhuk LabZZ C1 se prakticky každý volně žijící živočich, který je dostatečně malý na to, aby se do ní vešel, může stát předmětem fascinující studie! Nádobku můžete také naplnit vodou, umístit do ní malé rybky a pozorovat je ze všech stran a úhlů. Tato lupa je vhodná pro děti od tří do dvanácti let.

Nabídka se vztahuje na následující výrobky:

Sada mikroskopu, teleskopu a binokulárního dalekohledu Levenhuk LabZZ MTB3
Sada Levenhuk LabZZ MTB3 Kit je ideální dárek pro zvídavé dítě. Sada obsahuje tři optické přístroje - mikroskop, teleskop a binokulární dalekohled. Všechny tři jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřeb...číst dále
1890 Kč vč. DPH
Sada mikroskopu a teleskopu Levenhuk LabZZ MT2
Se sadou Levenhuk LabZZ MT2 čeká na vaše dítě bohatý svět zajímavých objevů! Balení obsahuje biologický mikroskop s pokusnou sadou a čočkový dalekohled. Tyto přístroje jsou vybaveny vysoce kvalitní op...číst dále
1690 Kč vč. DPH

Upozorňujeme, že tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinými mimořádnými nabídkami a slevami, jež jsou k dispozici na webových stránkách.

Je nám líto, tato nabídka vypršela.

Klikněte zde a nalezněte optické přístroje Levenhuk LabZZ pro děti a mládež, které jsou k dispozici.