zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Speciální nabídky » Speciální akce na dětské mikroskopy LabZZ M3

Speciální akce na dětské mikroskopy LabZZ M3

Kupte si dětský mikroskop Levenhuk LabZZ M3 a získejte zcela ZDARMA speciální redukci na fotoaparát (v hodnotě 290 Kč). Tato redukce na fotoaparát* nabízí báječnou příležitost pořizovat fascinující snímky mikrosvěta! Vše, co potřebujete udělat, je instalovat tuto redukci na mikroskop, připevnit digitální fotoaparát a je to – nyní jste připraveni zaznamenávat své objevy na fotografiích a videosnímcích pozorovaných mikroskopických preparátů!

Mikroskop Levenhuk LabZZ M3 je opravdovým objevem pro zvídavé dítě. Má vše, o čem mladý vědec sní, a dodává se včetně 100 užitečných doplňků! Hotové mikroskopické preparáty, prázdná podložní sklíčka a krycí sklíčka, nástroje k přípravě preparátů, materiály pro experimenty – začínající biologové nebo chemici budou moci předvést veškerý svůj vědecký talent.
Kovové tělo může výrazně prodloužit životnost přístroje. Součástí soupravy je i velice praktický a odolný kufřík pro bezpečné uložení. Praktický barevný design a bohatá sada dělají z tohoto nástroje nejlepší dětský mikroskop.

* tato redukce je vhodná pro bezzrcadlové digitální fotoaparáty; dárek je již přiložen v krabici.

Nabídka se vztahuje na následující výrobky:

Mikroskop Levenhuk LabZZ M3 s adaptérem na fotoaparát

Zvětšení: 300–1200x. Součástí je i experimentální sada.

Mikroskop Levenhuk LabZZ M3 je opravdovým objevem pro zvídavé dítě. Má vše, o čem mladý vědec sní, a dodává se včetně 100 užitečných doplňků! Hotové mikroskopické preparáty, prázdná podložní sklíčka a krycí sklíčka, nást...číst dále
1190 Kč vč. DPH
Srovnání

Upozorňujeme, že tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinými mimořádnými nabídkami a slevami, jež jsou k dispozici na webových stránkách.

Je nám líto, tato nabídka vypršela.

Klikněte zde a nalezněte všechny mikroskopy, které jsou k dispozici.