zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Speciální nabídky » Speciální akce na dětské mikroskopy LabZZ M3

Speciální akce na dětské mikroskopy LabZZ M3

Kupte si dětský mikroskop Levenhuk LabZZ M3 a získejte zcela ZDARMA speciální redukci na fotoaparát (v hodnotě 290 Kč). Tato redukce na fotoaparát* nabízí báječnou příležitost pořizovat fascinující snímky mikrosvěta! Vše, co potřebujete udělat, je instalovat tuto redukci na mikroskop, připevnit digitální fotoaparát a je to – nyní jste připraveni zaznamenávat své objevy na fotografiích a videosnímcích pozorovaných mikroskopických preparátů!

Mikroskop Levenhuk LabZZ M3 je opravdovým objevem pro zvídavé dítě. Má vše, o čem mladý vědec sní, a dodává se včetně 100 užitečných doplňků! Hotové mikroskopické preparáty, prázdná podložní sklíčka a krycí sklíčka, nástroje k přípravě preparátů, materiály pro experimenty – začínající biologové nebo chemici budou moci předvést veškerý svůj vědecký talent.
Kovové tělo může výrazně prodloužit životnost přístroje. Součástí soupravy je i velice praktický a odolný kufřík pro bezpečné uložení. Praktický barevný design a bohatá sada dělají z tohoto nástroje nejlepší dětský mikroskop.

* tato redukce je vhodná pro bezzrcadlové digitální fotoaparáty; dárek je již přiložen v krabici.

Nabídka se vztahuje na následující výrobky:

Mikroskop Levenhuk LabZZ M3

Zvětšení: 300–1200x. Součástí je i experimentální sada.

Mikroskop Levenhuk LabZZ M3 je opravdovým objevem pro zvídavé dítě. Má vše, o čem mladý vědec sní, a dodává se včetně 100 užitečných doplňků! Hotové mikroskopické preparáty, prázdná podložní sklíčka a krycí sklíčka, nást...číst dále

Dárek v hodnotě 290 Kč vč. DPH zdarma!

Dárek v hodnotě 290 Kč vč. DPH zdarma!

Redukce na fotoaparát pro mikroskop LabZZ M3

1190 Kč vč. DPH
Srovnání

Spěchejte, tato mimořádná nabídka končí dne 1. října 2018.

Upozorňujeme, že tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinými mimořádnými nabídkami a slevami, jež jsou k dispozici na webových stránkách.

Klikněte zde a nalezněte všechny mikroskopy, které jsou k dispozici.