zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Speciální nabídky » Mimořádná nabídka k vybraným teleskopům Levenhuk Skyline

Mimořádná nabídka k vybraným teleskopům Levenhuk Skyline

Získejte zcela ZDARMA knihu autora A.A. Šimbaleva "Uvidět vše!" (v hodnotě 245 Kč) při nákupu teleskopu Levenhuk Skyline 70x700 AZ nebo Levenhuk Skyline 70x900 EQ. Vyberte si teleskop se snadno ovladatelnou azimutální montáží nebo pokročilou paralaktickou montáží z oblíbené řady Skyline a získejte zdarma užitečnou knihu o astronomii!

Příručka autora A.A. Šimbaleva "Uvidět vše!" obsahuje informace o řadě různých aspektů astronomie. Jedná se o jednoduché čtení, bez zbytečných technických detailů, z něhož se dozvíte vše o svém teleskopu a vesmíru jako takovém. Jednotlivé kapitoly na sebe logicky navazují a díky barevným ilustracím (hvězdné mapy a fotografie souhvězdí, galaxií, mlhovin, planet atd.) je tato kniha vhodná i pro děti.

Akce platí pro následující produkty:

Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline 70x700 AZ

Refraktor. Průměr čoček objektivu: 70 mm. Ohnisková vzdálenost: 700 mm.

Čočkový dalekohled Levenhuk Skyline 70x700 AZ je klasický refraktor s azimutální montáží. Umožňuje podrobné pozorování planet a jejich oběžnic. Díky své dlouhé ohniskové vzdálenosti (700 mm) poskytuje tento teleskop velm...číst dále
Zboží není momentálně k dispozici!
Srovnání
Hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline 70x900 EQ

Refraktor. Průměr čoček objektivu: 70 mm. Ohnisková vzdálenost: 900 mm.

Teleskop (hvězdářský dalekohled) Levenhuk Skyline 70x900 EQ je refraktor s paralaktickou montáží, vhodný pro astronomická i pozemní pozorování. Jeho dlouhá ohnisková vzdálenost 900 mm nabízí ostrý obraz a zvětšení až 140...číst dále
4790 Kč vč. DPH
Srovnání

Spěchejte, tato mimořádná nabídka končí dne 13. prosince 2016.

Upozorňujeme, že tuto speciální nabídku nelze kombinovat s jinými mimořádnými nabídkami a slevami, jež jsou k dispozici na webových stránkách.

Klikněte zde a nalezněte všechny teleskopy, které jsou k dispozici.