zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Speciální nabídky » Black Friday - akční ceny na výrobky Levenhuk

Black Friday - akční ceny na výrobky Levenhuk

Příležitost nakoupit výrobky Levenhuk za nejlepší možné ceny, která se opakuje jen jednou za rok! Na všechny teleskopy, mikroskopy, triedry a další optické výrobky a příslušenství, včetně bestsellerů značky Levenhuk, nabízí společnost neuvěřitelné slevy až 60%! Hledejte na našich webových stránkách značku „Slevy Black Friday“ a červeně označené ceny a využijte výhody nabízené v rámci této jedinečné akce.

Neváhejte a využijte tento pátek při akci Black Friday naplno výhody mimořádných slev a nabídek značky Levenhuk.

Přejeme vám během Black Friday hodně skvělých nákupů.

Black Friday nabídky:

Vesmír. Neprázdná prázdnota. Vzdělávací publikace. Pevná vazba
Vzdělávací publikace „Vesmír. Neprázdná prázdnota“ (přečtěte si výňatek) je chytrá a informativní kniha pro děti ve věku od 6 let. Seznámí je s tajemným a nekonečným vesmírem. Jednotlivé kapitoly knih...číst dále
499 Kč vč. DPH
Lupa Levenhuk Zeno Desk D11

Zvětšení: 2,5x/7,5x/10x. Průměr objektivu: 90/34/34 mm. LED svítilna. Pomocné držáky

Lupa Levenhuk Zeno Desk D11 je nepostradatelným pomocníkem pro každého uměleckého řemeslníka. Je vybavena speciálními svorkami na drobné předměty a pracovní nástroje a má dvě čočky, které lze vzájemně...číst dále
449 Kč vč. DPH
Srovnání
Binokulární dalekohled Levenhuk Sherman PRO 8x42

Klasický design, široké zorné pole, tělo vhodné do každého počasí. Zvětšení: 8x. Průměr čoček objektivu: 42 mm.

Pozorování ptáků, lov, sledování pohybujících se objektů, zkoumání terénu – celá řada situací vyžaduje schopnost pozorovat co nejrozsáhlejší oblast. S triedrem Levenhuk Sherman PRO 8x42 si můžete být ...číst dále
4590 Kč vč. DPH
Srovnání
Hvězdářský dalekohled Levenhuk LabZZ T3

Refraktor. Průměr čoček objektivu: 60 mm. Ohnisková vzdálenost: 700 mm.

Teleskop Levenhuk LabZZ T3 je pokročilý model z řady astronomických dalekohledů pro děti Levenhuk LabZZ. Tento model disponuje nejvýkonnějším zvětšením (175x) a dodává se včetně velkého počtu optickýc...číst dále
1890 Kč vč. DPH
Srovnání
Pozor! Black Friday společnosti Levenhuk začíná večer ze dne 29. listopadu.

Úplný seznam výrobků nabízených za nejlepší možné ceny v rámci akce Black Friday společnosti Levenhuk naleznete na této stránce.

Spěchejte, tato mimořádná nabídka končí dne 01. Prosinec 2019.

Levenhuk přináší nejlepší Black Friday nabídky optiky


Levenhuk se vždy snaží plnit přání svých zákazníků. Celosvětově nejznámější nákupní den, nazývaný obecně jako Black Friday, je skvělou příležitostí k nákupu vysoce kvalitních optických přístrojů za opravdu nízké ceny. Levenhuk přináší speciální Black Friday nabídky optiky. V rámci této akce jsme se zaměřili na potřeby našich zákazníků a snížili ceny mnoha optických přístrojů, příslušenství, montáží a stativů.

Nepromarněte tuto příležitost a využijte Black Friday nabídky teleskopů značky Levenhuk. Mnoho lidí má svůj dětský sen o vlastním optickém přístroji k pozorování hvězd. Pokud takový sen máte, dnes se vám může splnit, a to bez ohledu na váš věk, navíc můžete k pozorování hlubokého vesmíru pozvat své děti, přátele a všechny příbuzné. Díky speciálním slevám můžete dnes udělat opravdu výhodný obchod. Naši nákupní asistenti vám pomohou učinit to správné rozhodnutí.

Pokud jste plánovali nákup mikroskopu pro pozorování utajeného mikrosvěta, nyní je ta pravá příležitost k nákupu za opravdu nízkou cenu. Levenhuk Black Friday výprodej mikroskopů přináší ty nejlepší optické přístroje pro amatéry i profesionály za opravdu výhodné ceny. Vyberte si vhodný model ze širokého portfolia mikroskopů v našem online obchodě!

Cestovatelé nebo pěší turisté uvítají velké množství nejlepších Black Friday nabídek binokulárních dalekohledů. Díky naší široké nabídce můžete vybrat opravdu užitečný dárek, který potěší a umožní pozorování kulturních památek a atrakcí na cestách. V online obchodě Levenhuk naleznete také v sekci monokulárních dalekohledů kvalitní přenosné přístroje. Nabízíme také velice kompaktní modely, například s funkcí nočního vidění. Výběr je zcela na vás a vašich potřebách. Prozkoumejte možnosti Black Friday výprodeje monokulárních dalekohledů a pořiďte si nepostradatelný přístroj pro své nové dobrodružství.

Jako alternativu k běžným přístrojům nabízí Levenhuk také řadu pozorovacích dalekohledů. Tyto optické přístroje u nás mají široké zastoupení: některé modely jsou vhodné pro cestování (disponují kompaktními rozměry a provedením vhodným pro přenášení), jiné jsou vhodné třeba pro pozorování ptáků. Zvolte si svůj typ: Levenhuk vám díky Black Friday výprodeji pozorovacích dalekohledů přináší vysoce kvalitní pozorovací vybavení za skvělé ceny.

Projděte si naši speciální nabídku Black Friday výprodeje optiky v online obchodě Levenhuk. Užijte si tento výjimečný nákupní den s našimi prvotřídními produkty, za ty nejlepší ceny, a s naším servisem, zaměřeným na zákazníky.