zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Speciální nabídky » Mimořádná akce na teleskopy

Mimořádná akce na Teleskopy

Získejte Čisticí pero Levenhuk LP10 (v hodnotě 290 Kč) a Čisticí utěrka na optiku Levenhuk (v hodnotě 89 Kč) zcela ZDARMA při nákupu teleskopů Levenhuk Strike NG.

Čištění optických součástí vašich přístrojů je mimořádně obtížný úkol, který vyžaduje určitou úroveň preciznosti a odbornosti. Naštěstí pro tuto práci existuje vhodný nástroj - čisticí pero Levenhuk LP10 s citem a snadno vyčistí všechny optické součásti. Prach z čočky objektivu nebo okuláru odstraníte pomocí speciálního zasouvacího štětce na jednom konci pera, zatímco mastné skvrny vyčistíte měkkým hrotem na druhém konci. Díky kompaktním rozměrům čisticího pera Levenhuk LP10 si je můžete vzít, kamkoli budete potřebovat. Snadno se vejde do kapsy a v případě nutnost je lze kdykoli použít!

Čisticí utěrka z mikrovlákna značky Levenhuk byla speciálně navržena k čištění vašich optických přístrojů, ať se jedná o mikroskopy, teleskopy, triedry nebo spektivy. Pomocí této utěrky můžete čočky opatrně otřít, aniž byste poškodili antireflexní vrstvu.


Nejprodávanější teleskopy:


Teleskop Levenhuk Strike 50 NG

Cena: 1890 Kč vč. DPH

Teleskop Levenhuk Strike 60 NG

Cena: 2790 Kč vč. DPH

Teleskop Levenhuk Strike 80 NG

Cena: 3790 Kč vč. DPH

Spěchejte, tato mimořádná nabídka končí dne 28. Únor 2015.
Klikněte zde a nalezněte všechny teleskopy, které jsou k dispozici.