zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

» » » Spektiv Levenhuk Blaze 90 PLUS

Přidat ke srovnání

Spektiv Levenhuk Blaze 90 PLUS

Levenhuk
Výkonný, vysoce kvalitní, spolehlivý. Zvětšení: 25–75x. Průměr objektivu: 90 mm.
  • Kód: 67744
  • Záruka: doživotní
  • Hmotnost včetně obalu: 2,64 kg.
  • Rozměry balení (d x š x v): 56×20×14,5 cm.
  • Prodej byl ukončen
  Spektiv Levenhuk Blaze 90 PLUS je vytvořen pro ty, kdo chtějí vidět každý drobný detail. Pokročilá optika s antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách zajišťuje čistý obraz, zatímco vysoké (až 75x!) zvětšení vám umožní studovat i výrazně vzdálené objekty. Výkonný objektiv zachycuje velké množství světla, proto se tento spektiv hodí i pro nočn... číst dále

Spektiv Levenhuk Blaze 90 PLUS je vytvořen pro ty, kdo chtějí vidět každý drobný detail. Pokročilá optika s antireflexní vrstvou na všech aktivních plochách zajišťuje čistý obraz, zatímco vysoké (až 75x!) zvětšení vám umožní studovat i výrazně vzdálené objekty. Výkonný objektiv zachycuje velké množství světla, proto se tento spektiv hodí i pro noční pozorování a je dobrou volbou dokonce i pro první astronomické pokusy! Vodotěsný plášť je zárukou toho, že se přístroj nemusíte bát vzít ani do špatného počasí – ať je mlha nebo déšť, obraz bude vždy dokonale čistý. Tento model je navíc velmi kompaktní a lehký, díky čemuž se může stát vaším společníkem při kempování a na cestách.

Čočky i hranoly jsou vyrobeny ze skla BK-7 a pokryty antireflexní vrstvou, takže světelné ztráty uvnitř přístroje klesají na nulu. Povrchová úprava hranolů má stříbrnou barvu, zatímco čočky jsou opatřeny modrou antireflexní ochranou. Velký objektiv umožňuje spektivu zachytit hodně světla. Levenhuk Blaze 90 PLUS je vybaven kovovým okulárem, který je součástí sady. Výsledný obraz bude proto vždy jasný, svěží a ostrý, s živými, věrnými barvami. K ochraně optiky před zamlžováním i za vysoké vlhkosti je plášť přístroje naplněn dusíkem.

Další předností spektivu Levenhuk Blaze 90 PLUS je jeho ergonomický design. Pro ještě vyšší pohodlí při pozorování je okulár opatřen očnicí z měkké pryže, která brání pronikání světla ze stran. Dlouhý oční reliéf tohoto modelu ocení zejména pozorovatelé nosící brýle.

Lehkým a robustní plášť pozorovacího dalekohledu Levenhuk Blaze 90 PLUS je odolný vůči mechanickým otřesům. Jelikož je plášť zcela vzduchotěsný, nepronikne do něj prach, nečistoty ani vlhkost. Speciální pouzdro, které je součástí sady, chrání spektiv nejen během skladování, ale i při jeho používání – pouzdro nemusíte sundávat, stači jen rozepnout zip. To je velmi praktické za špatného počasí nebo v terénu. Součástí sady je i spolehlivý kovový stativ. Pomáhá zabránit chvění a zajišťuje stabilitu spektivu, takže kvalita obrazu zůstane vysoká i během dlouhých pozorování. Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 90 PLUS vám za všech okolností nabízí čistý obraz!

Obsah soupravy:

  • Spektiv
  • Kovový stolní stativ
  • Čistící utěrka
  • Transportní a skladovací pouzdro
  • Návod k použití a záruční list

Materiál optiky

sklo BK-7

Povrchová úprava optiky

antireflexní vrstva na všech optických plochách
(optické hranoly: stříbrná antireflexní povrchová úprava;
čočky: modrá antireflexní povrchová úprava)

Průměr objektivu (apertura), mm

90

Průměr okuláru, mm

13

Zvětšení, x

25-75

Zorné pole, °

1,5–0,8

Oční reliéf, mm

18–15

Nejkratší vzdálenost zaostření, m

10

Zorné pole, m/1000 m

26–13

Rozsah provozní teploty, °C

0...+35

Použití

Výrobek pro obecné použití.
Mohou jej používat i děti starší 3 let.

Možnost připojení dalších zařízení

fotoaparát pomocí T-kroužku a redukce M42
(nutno zakoupit samostatně; před zakoupením
zkontrolujte kompatibilitu příslušenství);
montáž dalšího příslušenství jako je Barlowova čočka
a optické filtry není podporována.

Okuláry

výměnný kovový okulár

Vnitřní průměr okulárů

37 mm (1,46

Hmotnost, kg

1,5

Rozměry, mm

505x180x110

Spektiv Levenhuk Blaze 90 PLUS - Celkem: 1 zaporny 0 kladny 1


jaroslav (2017-09-25 06:08): kladny
dobrý den. je pozorovatelný předmět ostrý i při největším zvětšení.Mění se zaostření při zumování od začátku až do konce. Odpoved:
Dobry den, pri zumovani se mneni zvetseni pozorovaneho obektu. Je take nutno zohlednit vzdalenost pri zaostreni. Ale u parametru ktere uvadi vyrobce je obraz ostry. Dekuji Lukas Gilik

Pridat dotaz a komentar k Spektiv Levenhuk Blaze 90 PLUS:

Zadejte prosím své "Jméno"

Zadejte prosím své "E-mailová adresa"

Potvrďte svůj souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů.

 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.

Zadejte prosím své "Váš dotaz/komentář"