zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

» » » Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS

Přidat ke srovnání

Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS

Levenhuk
Optika na vysoké úrovni, spolehlivost a pohodlné používání. Zvětšení: 20–60x. Průměr objektivu: 60 mm.
  • Kód: 67743
  • Záruka: doživotní
  • Hmotnost včetně obalu: 1,52 kg.
  • Rozměry balení (d x š x v): 40×19×10,5 cm.
  • Prodej byl ukončen
  Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS je určen pro všechny, kdo se nebojí žádných výzev, milují cestování a pěší turistiku, dobrodružství a objevy! Vynikající moderní optika zajišťuje obraz nejvyšší kvality. Díky velkému objektivu lze pozorování provádět při denním světle i za soumraku. Nastavitelné zvětšení je skvělé při pozorování objektů v různých vzdá... číst dále

Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS je určen pro všechny, kdo se nebojí žádných výzev, milují cestování a pěší turistiku, dobrodružství a objevy! Vynikající moderní optika zajišťuje obraz nejvyšší kvality. Díky velkému objektivu lze pozorování provádět při denním světle i za soumraku. Nastavitelné zvětšení je skvělé při pozorování objektů v různých vzdálenostech od vás. Navzdory svým působivým specifikacím je spektiv poměrně kompaktní – stále se dá nosit při sobě. Tento vodotěsný pozorovací dalekohled se nevyhýbá sněhu, dešti, mlze ani stříkající vodě. Jak vidíte, jedná se o dokonalý přístroj pro dobrodruhy!

Optika je vyrobena z velmi kvalitního skla BK-7; čočky a hranoly jsou potaženy antireflexní vrstvou, takže světelné ztráty uvnitř spektivu jsou nulové. Povrchová úprava hranolů má stříbrnou barvu, čoček modrou. Čočka objektivu o průměru 60 mm zachytí spoustu světla, a tudíž zajišťuje skvělou viditelnost nejen v plném denním světle, ale i za hlubokého soumraku. Profesionální kovový okulár, který je součástí sady, nabízí čistý a ostrý obraz. Levenhuk Blaze 60 PLUS vám umožňuje vychutnat si vysoce detailní obraz se správným vykreslením barev. Plášť je naplněn dusíkem, který zabraňuje zamlžování optiky, takže kvalita obrazu zůstává stabilně dobrá v každé situaci!

Design spektivu je do detailu promyšlený, aby mohl nabízet maximální pohodlí. Úhlový sklon okuláru tohoto modelu vám umožňuje pozorování v nejpohodlnější poloze. Okulár je dále vybaven očnicí vyrobenou z měkké pryže, která odstiňuje postranní světlo. Dlouhý oční reliéf tohoto modelu ocení zejména pozorovatelé nosící brýle.

Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 60 PLUS je vybaven lehkým, ale velmi odolným pláštěm. Jelikož je plášť zcela vzduchotěsný, nepronikne dovnitř dalekohledu prach ani nečistoty. Pouzdro, které je součástí sady, chrání spektiv před stříkající vodou. Sundání pouzdra je na vás, neboť pozorování můžete začít ihned poté, co prostě rozepnete jeho zip. Při pozorování za špatného počasí nebo v terénu nabídne pouzdro další ochranu přístroje. Při vysokém zvětšení může ke zhoršení kvality obrazu přispět i nejslabší zachvění ruky. To ale není případ spektivu Levenhuk Blaze 60 PLUS, neboť ten se dodává s odolným kovovým stolním stativem, který je součástí sady. Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 60 PLUS vám za všech okolností nabízí vysoce kvalitní obraz!

Obsah soupravy:

  • Spektiv
  • Kovový stolní stativ
  • Čistící utěrka
  • Transportní a skladovací pouzdro
  • Návod k použití a záruční list

Stativ v sadě

ano

Nastavitelný zoom

ano

Voděvzdornost

ano

Materiál optiky

sklo BK-7

Povrchová úprava optiky

antireflexní vrstva na všech optických plochách
(optické hranoly: stříbrná antireflexní povrchová úprava;
čočky: modrá antireflexní povrchová úprava)

Průměr objektivu (apertura), mm

60

Průměr okuláru, mm

15

Zvětšení, x

20–60

Zorné pole, °

2,65–1,2

Oční reliéf, mm

15–11

Nejkratší vzdálenost zaostření, m

10

Zorné pole, m/1000 m

45–20

Pouzdro

ano

Náplň

dusík

Rozsah provozní teploty, °C

0...+35

Použití

Výrobek pro obecné použití.
Mohou jej používat i děti starší 3 let.

Možnost připojení dalších zařízení

fotoaparát pomocí T-kroužku a redukce M42
(nutno zakoupit samostatně; před zakoupením
zkontrolujte kompatibilitu příslušenství);
montáž dalšího příslušenství jako je Barlowova čočka
a optické filtry není podporována.

Okuláry

výměnný kovový okulár

Vnitřní průměr okulárů

37 mm (1,46'')

Pridat dotaz a komentar k Spektiv Levenhuk Blaze 60 PLUS:

Zadejte prosím své "Jméno"

Zadejte prosím své "E-mailová adresa"

Potvrďte svůj souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů.

 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.

Zadejte prosím své "Váš dotaz/komentář"