zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 4000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

» » » Spektiv Levenhuk Blaze 100 PLUS

Přidat ke srovnání

Spektiv Levenhuk Blaze 100 PLUS

Levenhuk
Špičková optika a promyšlený design. Zvětšení: 25–75x. Průměr objektivu: 100 mm.
  • Kód: 67745
  • Záruka: doživotní
  • Hmotnost: 3,4 kg.
  • Rozměry balení (d x š x v): 56×20×14,5 cm.
  • Prodej byl ukončen
  Levenhuk Blaze 100 PLUS je nejvýkonnější model řady spektivů Levenhuk Blaze PLUS. Skvělá optika, široký rozsah zvětšení, pečlivě vyvážené rozměry a vysoký optický výkon – pokud hledáte dokonalý přístroj k pozorování velmi vzdálených objektů, pak jste jej právě našli! Velký objektiv zachytí spoustu světla a nabízí tedy vynikající viditelnost nejen b... číst dále

Levenhuk Blaze 100 PLUS je nejvýkonnější model řady spektivů Levenhuk Blaze PLUS. Skvělá optika, široký rozsah zvětšení, pečlivě vyvážené rozměry a vysoký optický výkon – pokud hledáte dokonalý přístroj k pozorování velmi vzdálených objektů, pak jste jej právě našli! Velký objektiv zachytí spoustu světla a nabízí tedy vynikající viditelnost nejen během dne, ale i v nočních hodinách. Velká apertura přístroje umožňuje dokonce provádět základní astronomická pozorování! Spektiv se nemusíte bát vzít ani do špatného počasí – ať je mlha, déšť nebo padá sníh, obraz vždy zůstane dokonale čistý a ostrý. Bez ohledu na to, v jak drsném prostředí se ocitnete, s pozorovacím dalekohledem Levenhuk Blaze 100 PLUS vám neunikne ani nejmenší detail!

Hranoly a čočky jsou vyrobeny z kvalitního skla BK-7. Aby se světelné ztráty uvnitř přístroje snížily na nulu, jsou všechny optické povrchy opatřeny speciální povrchovou úpravou. V případě hranolů má stříbrnou barvu, zatímco u čoček modrou. Spektiv je vybaven kovovým okulárem profesionální kvality. Ten zajišťuje, že obraz bude vždy jasný a svěží, s velkým důrazem na detail a správným vykreslením barev. Plášť dalekohledu je naplněn dusíkem, proto se optika nebude zamlžovat, a to ani za špatného počasí.

Zkušení uživatelé vědí, jak důležitá je u optického přístroje ergonomika. Všechny detaily spektivu Levenhuk Blaze 100 PLUS jsou proto pečlivě promyšlené s ohledem na vaše pohodlí. Úhlový sklon okuláru tohoto modelu vám umožňuje pozorování v nejpohodlnější poloze. Samotný okulár je vybaven očnicí vyrobenou z měkké pryže, která bezpečně brání pronikání postranního světla. Díky dlouhému očnímu reliéfu je spektiv vhodný i k pozorování s nasazenými brýlemi.

Pozorovací dalekohled Levenhuk Blaze 100 PLUS je vybaven spolehlivým nárazuvzdorným pláštěm. Přístroj je zcela vzduchotěsný, takže dovnitř dalekohledu nepronikne prach, nečistoty ani vlhkost. Ochranu dále zvyšuje speciální pouzdro, které je součástí sady. Jeho zvláštností je to, že se nemusí sundávat. Prostě rozepnete zip a můžete začít pozorovat! Pouzdro vám umožňuje udržovat přístroj čistý i v drsných polních podmínkách. Spektiv nabízí vysoké zvětšení, při němž může ke zhoršení kvality obrazu přispět i nejslabší zachvění. Abychom tomu předešli a zajistili spektivu stabilní polohu, dodává se s robustním kovovým stolním stativem. S pozorovacím dalekohledem Levenhuk Blaze 100 PLUS si můžete být vždy jisti jasným obrazem!.

Obsah soupravy:

  • Spektiv
  • Kovový stolní stativ
  • Čistící utěrka
  • Transportní a skladovací pouzdro
  • Návod k použití a záruční list

Materiál optiky

sklo BK-7

Povrchová úprava optiky

antireflexní vrstva na všech optických plochách
(optické hranoly: stříbrná antireflexní povrchová úprava;
čočky: modrá antireflexní povrchová úprava)

Průměr objektivu (apertura), mm

100

Průměr okuláru, mm

19

Zvětšení, x

25-75

Zorné pole, °

1,5–0,8

Oční reliéf, mm

18–15

Nejkratší vzdálenost zaostření, m

8

Zorné pole, m/1000 m

26–13

Rozsah provozní teploty, °C

0...+35

Použití

Výrobek pro obecné použití.
Mohou jej používat i děti starší 3 let.

Možnost připojení dalších zařízení

fotoaparát pomocí T-kroužku a redukce M48
(nutno zakoupit samostatně; před zakoupením
zkontrolujte kompatibilitu příslušenství);
montáž dalšího příslušenství jako je Barlowova čočka
a optické filtry není podporována.

Okuláry

výměnný kovový okulár

Vnitřní průměr okulárů

37 mm (1,46'')

Hmotnost, kg

2,4

Rozměry, mm

485x200x130

Pridat dotaz a komentar k Spektiv Levenhuk Blaze 100 PLUS:

Zadejte prosím své "Jméno"

Zadejte prosím své "E-mailová adresa"

Potvrďte svůj souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů.

 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.

Zadejte prosím své "Váš dotaz/komentář"