zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

» » Sada pro průzkumníka Discovery Basics EK2

Sada pro průzkumníka Discovery Basics EK2

Discovery
3 v 1: píšťalka, kompas a teploměr
  • Kód: 79660
  • Záruka: 2 roky
  • Hmotnost včetně obalu: 0,02 kg.
  • Rozměry balení (d x š x v): 6×3,5×2,5 cm.
  Sada pro průzkumníka Discovery Basics EK2 je jediné zařízení, které kombinuje funkce tří nástrojů: píšťalky, kompasu a teploměru. Všechny nástroje se vám budou hodit při kempování v přírodě. Pomocí teploměru můžete zkontrolovat venkovní teplotu a vhodně se obléknout podle počasí. Kompas vám pomůže orientovat se v neznámém terénu a najít cestu do ke... číst dále

Televizní kanál Discovery Channel informuje, baví a inspiruje své diváky na celé zeměkouli o světě kolem nás v celé své kráse, úžasu a rozmanitosti. Společnost Discovery nabízí milionům lidí příležitost objevovat a uspokojovat svou zvědavost a nabízí působivou kombinaci příběhů napříč jednotlivými žánry, včetně světa vědy a techniky, badatelských průzkumů, dobrodružných výprav, pohledů do historie a detailních pohledů do zákulisí na lidi, místa a organizace, které utvářejí a sdílejí svět, ve kterém žijeme.

S hrdostí vám představujeme řadu optických výrobků Discovery, kterou vyrábí společnost Levenhuk a podporuje společnost Discovery.

Sada pro průzkumníka Discovery Basics EK2 je jediné zařízení, které kombinuje funkce tří nástrojů: píšťalky, kompasu a teploměru. Všechny nástroje se vám budou hodit při kempování v přírodě. Pomocí teploměru můžete zkontrolovat venkovní teplotu a vhodně se obléknout podle počasí. Kompas vám pomůže orientovat se v neznámém terénu a najít cestu do kempu. Píšťalka vyšle nouzové signály.

Sada Discovery Basics EK2 se bude hodit pro turisty, pozorovatele ptáků, táborníky, fanoušky sportovního orientačního běhu a nadšence dalších outdoorových aktivit.

Klíčové vlastnosti:

  • Tři různé nástroje v jednom zařízení
  • Píšťalka pro vysílání signálů v případě nouze
  • Kompas pro orientační běh
  • Teploměr pro sledování teploty
  • Kompaktní a lehká

Sady pro průzkumníky Discovery Basics – Videorecenze

© Levenhuk, Inc., Youtube.com

Technické údaje
Typ multifunkční nástroj
Provedení jednodílný design
Funkce píšťalka, teploměr, kompas

Pridat dotaz a komentar k Sada pro průzkumníka Discovery Basics EK2:

Zadejte prosím své "Jméno"

Zadejte prosím své "E-mailová adresa"

Potvrďte svůj souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů.

 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.

Zadejte prosím své "Váš dotaz/komentář"