zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

» » » Monokulární mikroskop Levenhuk 2S NG

Přidat ke srovnání

Monokulární mikroskop Levenhuk 2S NG

Levenhuk
Monokulární. Zvětšení: 200x. Osvětlení: zrcátkem.
 • Kód: 25648
 • Záruka: doživotní
 • Hmotnost včetně obalu: 1,25 kg.
 • Rozměry balení (d x š x v): 14×19,5×32,5 cm.
 • 1390 Kč vč. DPH
 • Levenhuk
 • Garantujeme termín dodání do dvou pracovních dnů od objednávky.

 • Okamžitý nákup
 • Koupit u partnerů
  Díky svým základním funkcím a optice Levenhuk vysoké kvality nabízí mikroskop 2S NG vynikající hodnotu. Tento model je skvělou volbou pro každého, kdo se právě začal zajímat o biologické experimenty. Zvětšení 200x z něj dělá vynikající vzdělávací mikroskop pro studenty i amatéry na jejich cestě k vědeckému poznání.... číst dále

Díky svým základním funkcím a optice Levenhuk vysoké kvality nabízí mikroskop 2S NG vynikající hodnotu. Tento model je skvělou volbou pro každého, kdo se právě začal zajímat o biologické experimenty. Zvětšení 200x z něj dělá vynikající vzdělávací mikroskop pro studenty i amatéry na jejich cestě k vědeckému poznání.

Levenhuk 2S NG umožňuje pozorování transparentních vzorků v jasném zorném poli. Planokonkávní zrcátko o průměru 40 mm zajišťuje dostatek světla pro pozorování, což znamená, že tento mikroskop můžete používat i bez připojení ke zdroji elektrické energie. Jedná se o nejsnadnější a nejbezpečnější osvětlovací metodu, proto mohou tento vzdělávací mikroskop bezpečně používat i děti. Množství světla potřebného pro studium preparátu vám umožňuje regulovat kruhová clona.

Tento monokulární mikroskop má jediný achromatický objektiv o zvětšení 16x, který nabízí jasný obraz bez jakékoli chromatické nebo sférické aberace. Hlavice mikroskopu je umístěna přímo nad pracovním stolkem, ale pro pohodlné pozorování můžete pomocí ramene mikroskopu hlavici i pracovní stolek naklonit do požadovaného úhlu.

Pracovní stolek o rozměrech 100x90 mm je vhodný pro pozorování jednoho nebo dvou preparátů. Při přípravě preparátu nejprve umístěte vzorek na čisté sklíčko, pak na něj opatrně položte krycí sklíčko. Výsledný preparát se pak uloží na pracovní stolek a upevní pomocí svorek. K zaostření obrazu použijte makrošroub, který pohybuje tubusem mikroskopu nahoru a dolů (v krocích po 20 mm). Kovová konstrukce zajišťuje odolnost i stabilitu tohoto mikroskopu.

Balení

 • Mikroskop monokulární
 • Achromatický objektiv o zvětšení 16x
 • Okulár: H12.5x
 • Kruhová clona
 • Pracovní stolek se svorkami
 • Planokonkávní zrcátko pro osvětlení
 • Návod k použití a záruční list


Mikroskop Levenhuk 2S NG je kompatibilní s digitálními fotoaparáty Levenhuk (kupují se samostatně). Fotoaparáty Levenhuk se instalují místo okuláru na jeho tubus.

Zajímavé články:

Odpovědi na nejčastější dotazy o mikroskopech.

Mikroskopy Levenhuk pro začátečníky, amatéry a profesionály

Materiál optiky

sklo

Zvětšení, x

200

Okuláry

H12.5x

Objektivy

16x achromatický

Pracovní stolek, mm

100x90, se svorkami

Clona

kruhová clona

Zaostření

hrubé, 20 mm

Podsvícení

planokonkávní zrcátko 40 mm

Povrchová úprava optiky

několikanásobná antireflexní vrstva

Použití

Výrobek pro obecné použití.
Mohou jej používat i děti starší 3 let.

Možnosti použití

vzdělávání dětí, školní bádání

Články Levenhuk:

Odpovědi na nejčastější dotazy o mikroskopech.

Mikroskopy Levenhuk pro začátečníky, amatéry a profesionály

Kompatibilita mikroskopů Levenhuk s digitálními fotoaparáty Levenhuk

Monokulární mikroskop Levenhuk 2S NG - Celkem: 4 zaporny 0 kladny 4


Milena (2015-03-19 10:00): kladny
Dobrý den.Mám v úmyslu zakoupit vnučce mikroskop LEVENHUK 2S NG. Není mi jen jasné,jaká sklíčka mám objednat a jaký je v tom rozdíl: 1. krycí sklíčka Levenhuk G100 a nebo 2. čistá sklíčka Levenhuk G50 3. jestli tato sklíčka na daný mikroskop vyhovují nebo potřebuji jiná ? Předem vám děkuji za odpověď babička Milena Odpoved:
Dobry den babicko Mileno, tyto sklicka jsou rozdilna ve velikosti. G50jsou podlozni tim padem jsou vetsi a G100 jsou pouze na prekryti vzorku. Pokud budete mit zajem o vice a podrobnejsi info. nevahejte mne kontaktovat na tel. 734 757 975. Dekuji Lukas Gilik

Luboš Kindelmann (2015-03-16 01:25): kladny
Dobrý den, prosím, dal by se k mikroskopu Levenhuk 2S dokoupit objektiv s menším rozlišením? stařilo by mi tak 20x, ne 200x, které tam je. díky Odpoved:
Dobry den a moc se omlouvam, k tomuto modelu nemame pozadovany objektiv. Dekuji Lukas Gilik

Karolína P. (2014-11-22 04:30): kladny
Dobrý den, syn je v 1. třídě a chtěl by mikroskop. Jaký by byl pro malého začátečníka nejvhodnější? Děkuji Odpoved:
Dobry den, jednoznacne doporucujeme serii Levenhuk 2L NG at uz barevne (rainbow) nebo standardni barvu. Je to hlavne z duvodu podsviceni LED zarovkou.

Chrpová Dagmar (2014-11-04 01:49): kladny
Sada preparátů připravených k pozorování mikroskopem Levenhuk N18 NG vhodmá pro: Mikroskop Levenhuk 2S NG? Zvažuji dárek pro 10 letou vnučku, případně poraďte jiný cenově dostupný mikroskop (do 2300) pro začátečnici. Děkuji a přeji hezký den Odpoved:
Dobry den, dekujeme za Vas zajem. Mnohem vhodnejsi mikroskop je 2L NG. A nasledne dokoupit sadu preparatu dle vyberu. Rad Vam poradim a vysvetlim vyhody tohoto mikroskopu na tel. 734 757 975. Dekuji Gilik Lukes

Pridat dotaz a komentar k Monokulární mikroskop Levenhuk 2S NG:

Zadejte prosím své "Jméno"

Zadejte prosím své "E-mailová adresa"

Potvrďte svůj souhlas se shromažďováním a zpracováním osobních údajů.

 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.

Zadejte prosím své "Váš dotaz/komentář"