zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 5000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Vrcholový management

Anton Epifanov

Generální ředitel

Anton se narodil v roce 1966 Leningradu v bývalém SSSR. V roce 1989 absolvoval Baltickou státní technickou univerzitu „Voenmeh“, kde získal titul ve zpracování signálů a v radioelektronických zařízeních. Na stockholmské ekonomické škole získal titul Executive MBA ve všeobecném managementu.

Po dobu delší než deset let zaujímal Anton různé manažerské pozice v pobočce společnosti Ectaco působící ve městě St. Petersburg (kapesní elektronické slovníky). Jako viceprezident pro výzkum a vývoj (1998-2002) založil výzkumné a vývojové středisko Ectaco v St. Petersburgu. Téměř okamžitě se toto centrum stalo hlavní znalostní základnou pro všechny pobočky společnosti v patnácti zemích po celém světě.

V roce 2002 zorganizoval internetovou divizi společnosti Ectaco, která odpovídá za online marketing a maloobchod. Díky tomu Anton zajistil pevné postavení výrobků společnosti v osmnácti zemích a strategie přímého prodeje vedla k růstu tržeb v každé zemi.

V roce 2006 se Anton Epifanov stal generálním ředitelem společnosti Levenhuk. Na základě svých zkušeností a odborných znalostí při spouštění nových projektů a zvyšování jejich zisku vypracoval inovační marketingovou strategii, s omezeným rozpočtem zajistil plynulý výrobní proces a sestavil tým profesionálů, čímž společnost pozvedl na novou úroveň. Pod vedením Antona pracují zaměstnanci společnosti Levenhuk tvrdě na mezinárodní expanzi a vytvoření struktury výzkumu a vývoje v rámci společnosti.