zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Představenstvo

Alexandr Jegorov

Člen představenstva akciové společnosti Levenhuk

Alexandr se narodil v roce 1969 v Leningradu v bývalém SSSR. V roce 1993 absolvoval Univerzitu letecké techniky v St. Petersburgu, kde získal titul v technice CAD systémů. Na stockholmské ekonomické škole získal v roce 2004 titul MBA.

V roce 1991 založil Alexandr softwarovou společnost Reksoft. Ve funkci generálního ředitele dohlíží na strategický rozvoj společnosti a spolupracuje s partnery a investory.

Z původně malé skupinky programátorů dokázal Alexandr vybudovat jednoho z klíčových hráčů na ruském softwarovém trhu. Během let společnost Reksoft vyvinula a dodala stovky softwarových řešení zákazníkům z celého světa. Kromě toho se Reksoft stal obchodním inkubátorem pro řadu IT projektů akcionářů i zaměstnanců společnosti. Mezi nejvýznamnější z nich patří Ozon (www.ozon.ru), největší online prodejna v Rusku, platební systém Assist (www.assist.ru), poradenské firmy Technoserv Consulting (www.tsconsulting.ru) a Edelink (www.edelink.ru) a řada dalších. Celkový obrat těchto společností v současnosti přesahuje 350 mil. USD.

Kromě svých povinností ve společnosti Reksoft je Alexandr dále členem představenstva několika novátorských společností a veřejně obchodovaných podniků:

  • člen představenstva ruské asociace softwarových společností Russoft;
  • člen představenstva akciové společnosti St. Petersburg Technopark;
  • člen Výboru pro tržní inovace a investice při koordinačním výboru MICEX IIM;
  • člen investičního výboru investičního fondu pro prvotní financování projektů Pre-seed Investment Fund NGO.

Jako tzv. andělský investor dále Alexandr investuje do řady začínajících inovativních technologických společností a poskytuje jim cenné rady.