zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Poslání společnosti

Naším posláním je nabídnout zákazníkům možnost pořídit si kvalitní optické přístroje, jež by v nich vzbudily zájem o studium okolního prostředí, mikrokosmu a makrokosmu, což by vedlo k rozšíření jejich znalostí a dalšímu rozvoji vědy.

Podniková strategie

Mezinárodní - i ruský - trh s optickými přístroji trvale roste. V tomto konkurenčním prostředí je našim dlouhodobým cílem zajistit si silnou pozici na trhu a dále zvyšovat hodnotu společnosti pro naše akcionáře. To zahrnuje zlepšování image značky, další expanzi do západní Evropy a USA a rozvoj vlastních výzkumných, vývojových a výrobních struktur.

Mezi naše aktuální cíle patří zvyšování objemů tržeb na rostoucím ruském trhu optických přístrojů.

Krátkodobé cíle společnosti Levenhuk zahrnují další expanzi do ruských měst s vysokopříjmovými rodinami a počtem obyvatel nad 500 000 osob. Zároveň pracujeme na rozšiřování sortimentu výrobků Levenhuk, geografického záběru a dealerské sítě.

Mezi dlouhodobé cíle patří získání kontroly nad klíčovými prvky struktury výroby, dopravy a distribuce optických přístrojů, a to zřízením a rozšiřováním vlastní produkce.

Naše střednědobé cíle:

Tržby:

Výroba:

Výzkum a vývoj:

Dosažením těchto cílů společnost Levenhuk nejen posílí svou přední pozici v Rusku, ale zároveň i úspěšně expanduje na evropské a americké trhy, čímž dosáhne do nových výšin finančního úspěchu.