zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Poradce při nákupu Levenhuk » Poradce při nákupu mikroskopu

Odpovědi na tyto otázky vám pomohou učinit správné nákupní rozhodnutí.

1Jaká bude oblast používání mikroskopu?

Klikněte na níže uvedenou ikonu a proveďte výběr

  • Vzdělávání dítěte
  • Koníček
  • Školní bádání
  • Laboratorní výzkum
  • Průmysl
Mikroskopy pro děti jsou k dispozici v několika úžasných zářivých barvách a dodávají se včetně experimentální sady, která obsahuje celou řadu pomůcek, jako jsou například hotové preparáty, abyste mohli mikrosvět začít zkoumat hned po vybalení z krabice. Dále je přiložen barevný průvodce mikroskopií, který je nepostradatelným nástrojem při pozorování.
Mezi mikroskopy pro nadšence patří široká nabídka složených a stereo mikroskopů s různými sadami příslušenství. I digitální mikroskopy jsou mezi nadšenci do mikroskopického pozorování velmi populární, neboť jejich pomocí můžete pořizovat snímky pozorovaných objektů a sdílet je se svými přáteli. Používání mikroskopu
Mikroskopy pro studenty jsou k dispozici pro různé uživatelské úrovně a stanou se skvělými pomůckami při vašem studiu mikrosvěta. Patří mezi ně některé mikroskopy pro středně pokročilé uživatele i špičkové optické přístroje vhodné k biologickému výzkumu. Tyto vysoce spolehlivé složené mikroskopy ocení středoškolští i vysokoškolští studenti.
Mikroskopy pro laboratorní výzkum jsou ideální pro klinické aplikace i k pozorování bakterií a krevních buněk. Pro pohodlnou práci jsou k dispozici mikroskopy s binokulárními a trinokulárními hlavicemi, takže je může současně nebo prostřednictvím digitálního fotoaparátu používat i další osoba. Široká škála hodnot zvětšení nabízeného těmito mikroskopy je ideální pro výzkumníky a vědce, kteří rádi postupují od jednodušších projektů ke náročnějším.
Průmyslové mikroskopy jsou kvalitně zastoupeny pokročilými stereo mikroskopy Levenhuk, které nabízejí ostrý a jasný trojrozměrný pohled na neprůhledné objekty. Tyto spolehlivé binokulární mikroskopy s dlouhou pracovní vzdáleností jsou vynikající k pozorování malých i poměrně velkých netransparentních objektů. Pokud se zabýváte klenotnictvím, hodinářstvím, mikrochirurgií, kontrolou a výrobou elektronických obvodů nebo podobnými činnostmi, budete tyto mikroskopy používat pravidelně.