zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz


Levenhuk.cz » Úhrada, doručení a vrácení


Způsoby úhrady:

Doručení


Doručení zboží a komunikaci se svými zákazníky věnujeme mimořádnou pozornost. Naši asistenti prodeje jsou stále připraveni odpovídat na vaše dotazy a objednané zboží bude dodáno velmi rychle - bez ohledu na to, kde žijete.

Metody doručení:

Cena dopravy zaleží na jejím druhu, způsobu platby a celkové výši objednávky. Doprava zdarma se aktivuje objednávkou nad 3000 Kč, pokud jsou zasílány v rámci EU (nevztahuje se na teleskopy řady Levenhuk RA). Pro objenávky do 3000 Kč účtujeme cenu dopravy 109 Kč v rámci EU.

Ceny za dodání zboží u objednávek, na které se nevztahuje dodání zdarma (včetně všech objednávek zasílaných mimo EU) závisí na objednaných produktech a zemi dodání. Detailní informace o nákladech na dodání zboží vám sdělí náš obchodní manažer, který vás bude kontaktovat před odesláním zboží.

Mezinárodní objednávky

Mezinárodní objednávky lze expedovat i z jiného mezinárodního skladu společnosti Levenhuk, přičemž poplatky za dopravu zůstávají beze změny. V takovém případě můžeme využívat jinou kurýrní službu nabízející obdobnou odhadovanou dobu doručení.

Zákazník je povinen uhradit veškeré případné clo a místní či jiné daně. Tyto částky mohou být od zákazníka inkasovány dopravcem při doručení. Společnost Levenhuk neodpovídá za žádné příslušné místní daně nebo celní poplatky vybírané v jakékoli jiné zemi než České republice.

Vrácení zboží

Veškeré zboží lze do 14 dnů od zakoupení vrátit. Nejste-li se svým nákupem spokojeni, vraťte zboží v původním obalu a v nepoužitém stavu. Částka, kterou jste zaplatili za zboží, vám bude vrácena. Náklady na přepravu nejsou hrazeny.

Je-li důvodem vrácení vada na výrobku, máte nárok na náhradu nákladů na dopravu zboží zpět prodejci.

Položku můžete do 14 dní vrátit s refundací, a to i v případě, že byla pořízena v kamenném obchodě. Peníze Vám vrátíme!

Přesné pokyny vás sdělíme na vyžádání. Pokud chcete zboží vrátit, kontaktujte nás.

Záruka

Na výrobky Levenhuk získané u oficiálních prodejců v maloobchodní síti se vztahuje záruka v trvání dle následujících záručních lhůt:

Tato záruka se vztahuje pouze na vady a poruchy zaviněné výrobním závodem. Záruka se nevztahuje na nedostatky nebo závady vzniklé v důsledku mechanických poškození, nesprávného používání, nesprávné ochrany nebo přepravy zboží, v důsledku opravy nebo úprav provedených jinde než v servisním středisku. Tato záruka se nevztahuje na spotřební materiál, jako jsou žárovky (klasické, LED, halogenové, úsporné a jiné typy žárovek), baterie (akumulátory i jednorázové baterie), elektromontážní spotřební materiál apod.

Záruční nároky se posuzují po předložení záručního listu, ve kterém musí být uvedeny: datum prodeje, model a sériové číslo výrobku, razítko prodejce.

Pro všechny produkty Discovery platí 10letá záruka (kromě příslušenství, pro které platí 2letá záruka).

Mezinárodní záruka

Příspěvek na recyklaci

V souladu se zákonem č. 542/2020 Sb. s účinností od 1. ledna 2021 vybíráme v případě prodeje vybavení obsahujícího elektronické komponenty zvláštní příspěvek na recyklaci. Více informací o tomto zákonu a o výši příspěvku naleznete na této stránce.

Kontaktni formular