zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 1900 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Garantované doručení do dvou dnů


Levenhuk.cz » Úhrada, doručení a vrácení


Online obchod Levenhuk nabízí garantované doručení do dvou dnů


Způsoby úhrady:

Doručení

Doručení zboží a komunikaci se svými zákazníky věnujeme mimořádnou pozornost. Naši asistenti prodeje jsou stále připraveni odpovídat na vaše dotazy a objednané zboží bude dodáno velmi rychle - bez ohledu na to, kde žijete.

Metody doručení:

Cena dopravy zaleží na jejím druhu, způsobu platby a celkové výši objednávky. Doprava zdarma se aktivuje objednávkou nad 1900 Kč. Pro objenávky do 1900 Kč účtujeme cenu dopravy 95 Kč.

Mezinárodní objednávky

Mezinárodní objednávky lze expedovat i z jiného mezinárodního skladu společnosti Levenhuk, přičemž poplatky za dopravu zůstávají beze změny. V takovém případě můžeme využívat jinou kurýrní službu nabízející obdobnou odhadovanou dobu doručení.

Zákazník je povinen uhradit veškeré případné clo a místní či jiné daně. Tyto částky mohou být od zákazníka inkasovány dopravcem při doručení. Společnost Levenhuk neodpovídá za žádné příslušné místní daně nebo celní poplatky vybírané v jakékoli jiné zemi než České republice.

Vrácení zboží

Veškeré zboží lze do 14 dnů od zakoupení vrátit. Nejste-li se svým nákupem spokojeni, vraťte zboží v původním obalu a v nepoužitém stavu. Částka, kterou jste zaplatili za zboží, vám bude vrácena. Náklady na přepravu nejsou hrazeny.

Je-li důvodem vrácení vada na výrobku, máte nárok na náhradu nákladů na dopravu zboží zpět prodejci.

Přesné pokyny vás sdělíme na vyžádání. Pokud chcete zboží vrátit, kontaktujte nás.

Záruka

Na výrobky Levenhuk získané u oficiálních prodejců v maloobchodní síti se vztahuje záruka v trvání dle následujících záručních lhůt:

Tato záruka se vztahuje pouze na vady a poruchy zaviněné výrobním závodem. Záruka se nevztahuje na nedostatky nebo závady vzniklé v důsledku mechanických poškození, nesprávného používání, nesprávné ochrany nebo přepravy zboží, v důsledku opravy nebo úprav provedených jinde než v servisním středisku. Tato záruka se nevztahuje na spotřební materiál, jako jsou žárovky (klasické, LED, halogenové, úsporné a jiné typy žárovek), baterie (akumulátory i jednorázové baterie), elektromontážní spotřební materiál apod.

Záruční nároky se posuzují po předložení záručního listu, ve kterém musí být uvedeny: datum prodeje, model a sériové číslo výrobku, razítko prodejce.

Mezinárodní záruka

Kontaktni formular