zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

Levenhuk.cz » Partnerství » Staňte se naším skladovým prodejcem

Staňte se naším skladovým prodejcem!

Levenhuk - obchodní značka, která si získala důvěru v USA, dodává kvalitní zvětšovací optické přístroje, jako jsou mikroskopy, binokulární dalekohledy, teleskopy, mikropreparáty pro mikroskopy, a také prostředky pro péči o optiku  a jiné příslušenství.

Již nyní je Levenhuk známou obchodní značkou, která se osvědčila jako výrobce vysoce jakostní zvětšovací optiky. V současné době se produkce společnosti vyváží do zemí jako Kanada, Austrálie, Nový Zéland. Usilujeme o rozšíření sítě našich partnerů a navrhujeme vám stát se obchodním zástupcem společnosti Levenhuk. Pro každého z partnerů vypracujeme nejvýhodnější varianty spolupráce.

A jsme schopni vám nabídnout:

  1. Rabaty od 42% doporučené maloobchodní ceny.
  2. Zkušební dodávku nejprodávanějších modelů.
  3. Doručení našich výrobků na libovolné místo v Evropě.
  4. Profesionální konzultační podporu.
  5. Přednostní informování o rozšíření naší modelové řady.
  6. Reklamní podporu jak elektronickými, tak tiskovými materiály.
  7. Pomoc v organizaci prodeje.
  8. Záruční a pozáruční servis.

Na naše partnery neklademe žádné zvláštní požadavky. Spolupracovat s námi může každý, kdo si přeje pracovat a vydělávat, právnická či fyzická osoba. Naše partnery nesvazujeme úzkými rámci při platbě za zboží a její realizaci. Neomezujeme vás ve variantách platby a dopravu zboží vždy zařizujeme sami.

Informace o našich obchodních partnerech jsou trvale umístěny na našich oficiálních webových stránkách. Navíc pravidelně provádíme různé reklamní akce na internetu, kde uvádíme adresy našich zástupců v regionech.

Výrobky Levenhuk u nás můžete nakupovat jak pro již získaného zákazníka (nákup dle objednávky), tak do výstavních prostor obchodu nebo na sklad pro jeho další prodej (standardní nákup).

Informační, reklamní a technická podpora:

Volejte nebo pište hned teď, ptejte se nás!