zavolejte nám +420 734-757-975
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 5000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz

O společnosti

Levenhuk je významný americký výrobce optických přístrojů (mikroskopů, teleskopů, binokulárních, monokulárních a pozorovacích dalekohledů). Výrobě optiky pod obchodní značkou Levenhuk LabZZ, která zahrnuje atraktivní a uživatelsky přívětivé teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a vědecké soupravy, se věnuje mimořádná pozornost. Ústředí společnosti se nachází ve Spojených státech (Tampa), dále má třináct prodejních a zásobovacích poboček v USA, Kanadě, Evropě a Asii a výrobní závod v Číně.

Od svého vzniku v roce 2002 soustředila společnost Levenhuk svou pozornost na podzásobené trhy mimo USA, především v Kanadě a střední a východní Evropě, které nabízely velké příležitosti. Vzhledem k nedostatečné nabídce a cenové nestabilitě u většiny výrobků dostupných v té době na uvedených trzích byla primárním cílem společnosti Levenhuk propagace kvalitních optických přístrojů v těchto regionech. Značka Levenhuk využila příležitost a se svým zcela novým produktovým portfoliem obsadila volné místo na trhu a nastavila laťku ve výrobě optických přístrojů dostupných pro každého zákazníka. Úspěch, který z tohoto kroku vzešel, umožnil společnosti stát se respektovaným předním dodavatelem na trhu optických přístrojů s největším tržním podílem ve střední a východní Evropě.

V současné době Levenhuk přímo působí a má rozsáhlou síť prodejců v USA, Kanadě, Indii, jihovýchodní Asii a Evropě (Bulharsko, Finsko, Francie, Holandsko, Gruzie, Island, Itálie, Lotyšsko, Německo, Polsko, Řecko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Srbsko, Švédsko, Turecko, Ukrajina, Velká Británie). Mezi plány společnosti na další růst a rozšíření patří otevření regionálních poboček a rozvoj distribuční sítě v Jižní Americe a další expanze v Evropě.

Společnost disponuje širokou sítí dealerů a přidružených subjektů. V jejich řadách rádi uvítáme i vás.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Výrobky

Od samého vzniku naší společnosti jsme k designu výrobků přistupovali odpovědně a v tvůrčím duchu. V současnosti společnost navrhuje a vyrábí následující optické přístroje: mikroskopy, teleskopy a binokulární dalekohledy, včetně na trhu velmi úspěšné řady designové edice teleskopů a mikroskopů. Kromě nich společnost Levenhuk dále nabízí hotové preparáty k mikroskopům, hvězdné mapy, příslušenství k čištění optiky, studijní materiály o přírodních vědách.

Na všechny výrobky značky Levenhuk se poskytuje doživotní záruka pokrývající vady materiálu a provedení.

Vývoj nových výrobků a řízení kvality

Společnost Levenhuk klade velký důraz na inovace. V letech 2010 – 2011 uvedla na trh designovou řadu mikroskopů a vyvinula jedinečnou řadu teleskopů Levenhuk Strike.

V roce 2012 společnost zahájila prodej revoluční nové řady optických přístrojů – Levenhuk Ra. Jedná se o špičkové optické přístroje, které uspokojí nároky profesionálních uživatelů i zkušených amatérských astronomů.

V roce 2013 společnost Levenhuk uvedla na trh novou řadu kompaktních a přenosných digitálních mikroskopů Levenhuk DTX USB.

Doživotní záruka na výrobky značky Levenhuk byla rovněž zavedena v roce 2013. Jedná se o další důkaz vysoké kvality a spolehlivosti optického zařízení Levenhuk.

Začátkem roku 2014 byly řady teleskopů Levenhuk Strike PLUS a Levenhuk Skyline doplněny o zcela nové modely. Podzim roku 2014 byl svědkem oznámení šesti zbrusu nových řad binokulárních dalekohledů, mezi něž patří Levenhuk Karma a Levenhuk Sherman, nové základní řady Levenhuk Atom a triedry Levenhuk Rainbow, charakteristické svým provedením v živých barvách.

Rok 2015 začal spuštěním nové řady monokulárních dalekohledů Levenhuk Wise PLUS a nové řady spektivů Levenhuk Blaze PLUS.

V únoru 2016 proběhla renovace a aktualizace oblíbené řady mikroskopů Levenhuk Rainbow. Vylepšená rodina mikroskopů se nyní skládá ze čtyř řad zářivých barev: 2L, 2L PLUS, 50L, 50L PLUS.

V červnu 2016 byly na trh uvedeny první výrobky řady Levenhuk LabZZ, která je určena konkrétně pro děti. Společnost Levenhuk představila tři modely z řady mikroskopů Levenhuk LabZZ M101 a sadu mikroskopu s teleskopem Levenhuk LabZZ MT2.

V záři 2016 byla zkompletována řada optických přístrojů pro děti a mládež Levenhuk LabZZ. Zákazníkům jsme nabídli mikroskopy Levenhuk LabZZ M, teleskopy Levenhuk LabZZ T, optickou soupravu Levenhuk LabZZ MTB3 i další badatelské pomůcky pro děti – speciální nádobku na hmyz a kompaktní binokulární dalekohled.

V říjnu 2016 společnost Levenhuk uvedla na trh řadu mikroskopů Levenhuk 700, která se skládá ze čtyř profesionálních laboratorních mikroskopů. V tomto měsíci byla zároveň představena řada Levenhuk Zeno Vizor obsahující osm lup různých typů – ruční lupy i náhlavní lupy nebo lupy k zavěšení na krk.

Rok 2017 jsme zahájili tím, že jsme na trh uvedli vynikající naučné publikace vydavatelství Levenhuk Press – atraktivní encyklopedie o vesmíru a mikrosvětě pro děti starší 6 let.

V létě 2017 jsme provedli kompletní obnovu sortimentu digitálních fotoaparátů. Pro účely mikrofotografie jsme představili nové řady Levenhuk M BASE a Levenhuk M PLUS, zatímco vyznavačům astrofotografie jsme nabídli řadu Levenhuk T PLUS.

Na podzim roku 2017 jsme do prodeje uvedli teleskopy Levenhuk Skyline Travel. Jedná se o lehké a kompaktní přístroje, které se dodávají s praktickými batohy, což je ideální pro výlety spojené s kempováním. Řada dětských optických přístrojů Levenhuk LabZZ byla dále rozšířena o stolní teleskop LabZZ D1, mikroskop LabZZ M4 a drobné pomůcky pro badatele (lupy, svítilny, monokulární dalekohled a kompas).

V prosinci 2017 se naše časem prověřená rodina binokulárních dalekohledů Levenhuk Sherman rozrostla o novou řadu nazvanou Sherman BASE – tato řada obsahuje multifunkční triedry s Porro hranoly a vodotěsnými plášti. Současně jsme představili novou řadu binokulárních dalekohledů – Bruno PLUS. Jedná se o vodotěsné, výkonné triedry určené k astronomickému pozorování.

V únoru 2017 byla otevřena nová pobočka Levenhuk v Rumunsku a maďarská pobočka společnosti Levenhuk byla v Budapešti otevřena v listopadu 2017. V Asii zahájila v květnu roku 2017 provoz malajsijská pobočka.

Začátkem roku 2018 byly do prodeje zařazeny dva nové mikroskopy řady Levenhuk S NG. Tyto mikroskopy jsou moderní a spolehlivé přístroje, které se dokonale hodí pro vzdělávací instituce i pro domácí použití.

Zahájení prodeje dlouho očekávaných binokulárních dalekohledů Levenhuk Heritage BASE a PLUS, vyrobených ve spolupráci se známou ruskou společností Kazan Optical-Mechanical, se stalo hlavní událostí léta 2018. Tato číselná řada limitované edice obsahuje pouze 4 000 kusů, z nichž 3 000 bylo vyvezeno do evropských zemí a do Spojených států.

Začátek podzimu je ve znamení rozšíření nabídky pozorovacích dalekohledů základní úrovně – spustili jsme výrobu kompaktní řady Levenhuk Blaze BASE. Navíc jsou již v prodeji moderní námořní binokulární a monokulární dalekohledy Levenhuk Nelson.

Konec září a začátek října byl pro naši společnost velmi produktivní. Uvedli jsme do prodeje kompaktní teleskopy Levenhuk Skyline Travel Sun se slunečními filtry a batohy v sadě, barevné monokulární dalekohledy Levenhuk Rainbow a Levenhuk LabZZ Tellurion, skvělou vizuální pomůcku pro děti v oblasti astronomie nebo geografie. Také jsme přidali nové produkty k již existujícím produktovým řadám: binokulární dalekohledy Levenhuk Atom, divadelní kukátko Levenhuk Broadway, monokulární dalekohledy Levenhuk Wise a digitální mikroskopy řady Levenhuk DTX.

Prohlášení o duševním vlastnictví

Veškeré materiály uvedené na těchto webových stránkách (včetně obrázků, textů a html kódu) jsou chráněny zákony na ochranu duševního vlastnictví a není povoleno je reprodukovat, publikovat, distribuovat, přenášet, zobrazovat nebo jinak libovolným způsobem využívat bez předchozího výslovného písemného souhlasu společnosti Levenhuk, Inc. Citace libovolného materiálu je možná výhradně včetně odkazu na původní materiál. Publikace na internetu musí být opatřeny aktivním odkazem.

Názvy a logotypy Levenhuk a veškeré související obchodní názvy (včetně Levenhuk Art, Levenhuk Astro, Levenhuk Atom, Levenhuk Bino, Levenhuk Bino PLUS, Levenhuk Bino Ultra, Levenhuk Blaze, Levenhuk Blaze BASE, Levenhuk Blaze PLUS, Levenhuk Blaze PRO, Levenhuk Broadway, Levenhuk Bruno PLUS, Levenhuk DTX, Levenhuk Energy, Levenhuk Energy PLUS, Levenhuk Heritage BASE, Levenhuk Heritage PLUS, Levenhuk Karma, Levenhuk Karma PLUS, Levenhuk Karma PRO, Levenhuk LabZZ, Levenhuk M BASE, Levenhuk M PLUS, Levenhuk MED, Levenhuk Monaco, Levenhuk Monaco ED, Levenhuk Nelson, Levenhuk Ra, Levenhuk Rainbow, Levenhuk Rainbow PLUS, Levenhuk Rainbow PRO, Levenhuk Sherman, Levenhuk Sherman BASE, Levenhuk Sherman PLUS, Levenhuk Sherman PRO, Levenhuk S, Levenhuk Skyline, Levenhuk Skyline BASE, Levenhuk Skyline PLUS, Levenhuk Skyline PRO, Levenhuk Skyline Travel, Levenhuk Skyline Travel Sun, Levenhuk SkyMatic, Levenhuk SkyMatic PRO, Levenhuk SpyGlass, Levenhuk ST, Levenhuk Strike NG, Levenhuk Strike PLUS, Levenhuk Strike PRO, Levenhuk T PLUS, Levenhuk Vegas, Levenhuk Vegas ED, Levenhuk Wise, Levenhuk Wise PLUS, Levenhuk Zeno, Levenhuk Zeno Desk, Levenhuk Zeno Gem, Levenhuk Zeno Multi, Levenhuk Zeno Vizor, Levenhuk Zongo) a další duševní vlastnictví jsou majetkem společnosti Levenhuk a nelze je používat bez předchozího výslovného písemného souhlasu společnosti.

Jiné ochranné známky a obchodní názvy uvedené na těchto webových stránkách jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

Firma: Levenhuk Optics s.r.o.
Sídlo: V Chotejně 700/7 102 00 Praha 102, PSČ 102 00
Fakturační adresa: V Chotejně 700/7 102 00 Praha 102, PSČ 102 00
Identifikační údaje: IČO:242 04 668 , DIČ: CZ24204668

Telefon: +420 734-757-975

Korespodenční adresa: V Chotejně 700/7 102 00 Praha 102, PSČ 102 00 (osobní návštěvy je nutné domluvit předem!)

Máte otázky? Zavolejte nám +420 734-757-975 nebo klikněte zde odešlete zprávu