zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová ohromující astroplanetária v řadě Levenhuk LabZZ

Nová ohromující astroplanetária v řadě Levenhuk LabZZ

27.12.2022

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Jsme nadšení, že vám můžeme představit neobvyklé nové produkty v řadě Levenhuk LabZZ dětské optiky. Jedná se o astroplanetária s úžasnými designy – ve tvaru dinosauřího vejce s prasklinami a barevnými vzory. Bude to úžasný dárek pro malé fanoušky vesmíru a pro děti, které fascinují doby prehistorických ještěrů. Bohaté multimediální funkce zařízení zapůsobí na teenagery i dospělé: astroplanetária dovedou promítat úžasné mlhoviny a hvězdy na zdi místnosti, přehrávat hudbu z chytrého telefonu a zapínat bílý šum – vynikající zvuky pro noční relaxaci, které přispívají k lepšímu spánku.

The strong points of the new products are the simultaneous activation of both projections, operation with a remote control, and a variety of settings. You can adjust the speed and brightness of the vivid image of the nebulae produced by the four LEDs. In addition, you can change the color combinations – the nebula may be composed of one, two, or even three colors. There are three models available, each with its own spectacular design:

Astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10 White Pearl Astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10 Astralis Astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10 Supernova

Úplný katalog astroplanetárií je dostupný prostřednictvím odkazu.

.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.