zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Seznamte se s novými binokulárními a monokulárními dalekohledy s nočním viděním značky Ermenrich!

Seznamte se s novými binokulárními a monokulárními dalekohledy s nočním viděním značky Ermenrich!

26.04.2022

Vážení zákazníci,

podívejte se na nové výrobky značky Ermenrich: tři přístroje s nočním viděním se zesilovačem obrazu a vestavěným rekordérem. Tyto přístroje lze používat nejen jako dalekohledy s nočním viděním, ale také jako klasické modely pro denní pozorování. Již dnes si je můžete zakoupit!

Produktová řada zahrnuje tři modely dalekohledů s nočním viděním s velkou pozorovací vzdáleností ve dne i v noci. Přístroje jsou vybaveny infračerveným přísvitem a vestavěným rekordérem pro pořizování fotografií a nahrávání videí. Přístroje jsou napájeny bateriemi a pro úsporu energie mají funkci automatického vypnutí obrazovky a vypnutí napájení.

Všechny modely této řady mají standardní závit pro stativový adaptér, který umožňuje pohodlnější dlouhé pozorování.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.