zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Řada Discovery Basics: vše, co potřebujete k pozorování, zkoumání a orientaci v terénu

Řada Discovery Basics: vše, co potřebujete k pozorování, zkoumání a orientaci v terénu

18.02.2022

Vážení zákazníci,

Rádi bychom vám představili nejnovější přírůstky do řady Discovery Basics – zařízení, která byla navržena pro průzkum, orientaci a pozorování. Osvědčí se při každém výletu do přírody, ať už jde o vícedenní túru nebo procházku v parku. Celkem 15 nových položek.

Cestovní binokulární dalekohled

Binokulární dalekohled pro turisty by měl být lehký a malý, aby nebyl na cestách zátěží. Zároveň byste pomocí binokulárního dalekohledu měli být schopni pozorovat krásu světa kolem sebe, sledovat ptáky a zvířata a v případě potřeby najít cestu domů. Takový přístroj snadno naleznete mezi výrobky řady Discovery Basics.

Sady pro průzkumníky

Sada Discovery Basics je buď multifunkční nástroj, nebo sada několika položek a příslušenství. Obě možnosti jsou ideální pro turisty a kempaře, protože jeden nákup splňuje mnoho potřeb.

Další nástroje řady Discovery Basics

Řada Discovery Basics nabízí výrobky, které můžete potřebovat pro zkoumání biologických vzorků a orientační běh. Mnoho z těchto položek je zahrnuto v sadách pro průzkumníky, ale lze je zakoupit i samostatně.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.