zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové binokulární dalekohledy Discovery řady Flint a Elbrus jsou nyní již v prodeji!

Nové binokulární dalekohledy Discovery řady Flint a Elbrus jsou nyní již v prodeji!

25.02.2022

Vážení zákazníci,

S potěšením oznamujeme, že na trh přichází dvě nové řady binokulárních dalekohledů Discovery Flint a Elbrus. Obě řady jsou určeny pro každodenní použití, vhodné pro různé pozorovací úkoly, robustní a funkční. Každý binokulární dalekohled je zabalen v barevné značkové krabici s pouzdrem, popruhem na přenášení a čisticím hadříkem.

Binokulární dalekohledy Discovery Flint

Binokulární dalekohled založený na Porro hranolech a plně potažené optice s několika antireflexními vrstvami na všech optických prvcích. Všechny modely této řady lze upevnit na stativ. Mezi speciální funkce patří dioptrická korekce, sklopné očnice a odolné kovové tělo. Jedná se o skvělou volbu pro jakoukoliv outdoorovou aktivitu. Tato řada nabízí tři modely:

Binokulární dalekohled Discovery Elbrus

Binokulární dalekohled založený na střechových hranolech a plně potažené optice ze skla BK-7. Modely s aperturou 25 mm se řadí mezi turistické modely – jsou lehké a kompaktní. Modely s aperturou 40 mm jsou modely do terénu, vhodné pro rybaření, turistiku a lov; lze je používat za šera a upevnit na stativ. Všechny binokulární dalekohledy jsou vybaveny „twist-up“ očnicemi a funkcí dioptrické korekce. Tělo binokulárních dalekohledů je vyrobeno z plastu. K dispozici jsou celkem čtyři modely:

Nenechte si ujít tento nejnovější přírůstek do sortimentu oblíbené značky Discovery!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.