zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Seznamte se s modernizovanými přístroji s nočním viděním z řady Levenhuk Halo!

Seznamte se s modernizovanými přístroji s nočním viděním z řady Levenhuk Halo!

10.02.2022

Vážení zákazníci,

seznamte se s modernizovanou řadou zařízení pro noční vidění (NVD) společnosti Levenhuk s digitálními převodníky a vestavěnými rekordéry. Tato řada obsahuje zcela nový přístroj: digitální binokulární dalekohled s nočním viděním Levenhuk Halo 13x PLUS. Můžete si jej zakoupit již dnes!

Řada Levenhuk Halo byla rozšířena o nový výrobek: zařízení pro noční vidění s rozšířeným dosahem detekce až do 400 metrů a kvalitou fotografií a videí v plném HD rozlišení (Full HD). Výdrž baterie je až 18 hodin nepřetržitého provozu. Napájení prostřednictvím baterií, popř. také z externí baterie nebo ze sítě použitím AC adaptéru. Binokulární dalekohled je voděodolný, je vybaven rekordérem a IR přísvitem, a lze jej upevnit na stativ.

Všechny přístroje s nočním viděním jsou zabaleny v barevných značkových krabicích.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.