zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → NOVINKA od společnosti Discovery: skvělé astroplanetárium Star Sky

NOVINKA od společnosti Discovery: skvělé astroplanetárium Star Sky

13.01.2022

Vážení návštěvníci a zákazníci!

S potěšením vám představujeme několik novinek od společnosti Discovery. Astroplanetárium Star Sky je kombinací velkolepého designu a funkčnosti, a poskytuje příležitost obdivovat hvězdnou oblohu v celé své kráse přímo u vás doma. Tato astroplanetária nastaví zvláštní vesmírnou atmosféru pro domácí relaxaci nebo rodinné aktivity, slavnostní nebo tematické večírky, stejně jako pro fotografování nebo natáčení videa!

Tato řada obsahuje dvě astroplanetária s LED hvězdami a projektory souhvězdí s různými funkcemi. Model Discovery Star Sky P5 má ovládací tlačítka umístěná na základně planetária. Volitelně si můžete nastavit barvu projekčního světla. Pokročilý model Discovery Star Sky P7 je dodáván s dálkovým ovládáním: toto zařízení lze ovládat na dálku, aniž byste vstávali z pohovky. K dispozici je široká škála funkcí: ovládání jasu, časovač a možnost otáčení. Vestavěná dobíjecí baterie umožňuje bezdrátový režim zařízení.

Celou řadu produktů Discovery si můžete prohlédnout zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.