zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové výrobky v řadě Levenhuk LabZZ: dálkově ovládaná astroplanetária

Nové výrobky v řadě Levenhuk LabZZ: dálkově ovládaná astroplanetária

13.01.2022

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Společnost Levenhuk vám s potěšením oznamuje uvedení několika zajímavých nových výrobků z řady dětských optických zařízení Levenhuk LabZZ na trh. Udělají dojem nejen na děti, ale i na dospělé nadšence pozorování noční oblohy. Tato astroplanetária jsou vesmírné projektory, které vám umožní obdivovat nádherné obrazy hvězdné oblohy, aniž byste opustili místnost. Jsou skvělé pro vytvoření poklidné atmosféry pro relaxaci nebo jedinečné nastavení hvězdného pozadí pro fotografie a videa. Všechna zařízení jsou vybavena laserovými a LED projektory.

LabZZ SP20 je kompaktní astroplanetárium s dálkovým ovládáním. Zobrazuje barevné projekce hvězd a mlhovin. Jas a pohyb nebeských těles můžete ovládat odkudkoliv v místnosti. Můžete si tak vybrat optimální nastavení pro každou situaci. Model je k dispozici ve dvou barvách:

LabZZ SP30 je pokročilejší model astroplanetária, které ozdobí váš domácí interiér a okamžitě vynikne svým stylovým designem. Kromě hvězdné oblohy si můžete pomocí tohoto zařízení promítat také Měsíc a polární záři. Hlavní výhodou tohoto astroplanetária jsou jeho multimediální funkce: zařízení můžete připojit ke smartphonu přes Bluetooth a přehrávat hudbu přes vestavěný reproduktor. Lze jej ovládat také hlasem. K dispozici jsou dvě barevná provedení:

Na všechna zařízení Levenhuk se vztahuje doživotní záruka.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.