zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Tým zaměstnanců společnosti Levenhuk vám přeje šťastný nový rok!

Tým zaměstnanců společnosti Levenhuk vám přeje šťastný nový rok!

01.01.2022

Vážení zákazníci a návštěvníci našich webových stránek,

vítejte na oficiálních webových stránkách společnosti Levenhuk! Rádi bychom si udělali chvilku a popřáli vám krásné prožití vánočních a novoročních svátků.

Ať je pro vás rok 2022 plný cestování, pracovních i osobních úspěchů. I nadále vás budeme překvapovat novinkami ze světa optických technologií, abyste se mohli přiblížit ke hvězdám a odhalit tajemství světa kolem vás.

I přes všechny obtíže a problémy, kterým jsme museli čelit v uplynulém roce, pokračujeme ve výrobě a nabídce nových hvězdářských dalekohledů, monokulárních dalekohledů, lup, pozorovacích dalekohledů, mikroskopů a binokulárních dalekohledů, abyste mohli kdykoliv pozorovat zázraky přírody! V příštím roce vám nabídneme mnoho nových modelů optických přístrojů značek Levenhuk a Discovery.

Buďte stále v obraze: v roce 2022 vás jistě potěšíme novými nabídkami a zcela novými výrobky. Krásné svátky, milí přátelé! Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.