zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → NOVINKA od společnosti Discovery: špičkový model hvězdářského dalekohledu z řady Discovery Sky Trip

NOVINKA od společnosti Discovery: špičkový model hvězdářského dalekohledu z řady Discovery Sky Trip

14.01.2022

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Jsme rádi, že vám můžeme představit náš nový hvězdářský dalekohled značky Discovery. Je to perfektní tip jako dárek pro každého, kdo sní o zkoumání vesmíru. Jedná se o nejvýkonnější špičkový model z nové řady Discovery Sky Trip. V barevné krabici najdou začínající astronomové vše, co potřebují k dobývání vesmíru: hvězdářský dalekohled, veškeré potřebné příslušenství a barevnou vzdělávací publikaci.

Hvězdářský dalekohled Discovery Sky Trip ST80 s knížkou je refraktor s kompaktním optickým tubusem namontovaném na snadno ovladatelném alt-azimutálním držáku. Rozšířená sada obsahuje dva okuláry s různými ohniskovými vzdálenostmi, optický hledáček, Barlowovou čočku, diagonální hranol pro pozemská pozorování a adaptér pro smartphone pro natáčení videa. Brašna chrání hvězdářský dalekohled během skladování a přepravy; a vestavěný kompas umožňuje navigaci na zemi během pozorování mimo město. Skvělá volba pro astronomickou turistiku!

Sada obsahuje barevnou vzdělávací publikaci "Vesmír. Neprázdná prázdnota". Tato kniha obsahuje cenné informace o konstrukci hvězdářského dalekohledu, typech astronomických objektů a metodách jejich pozorování.

Hvězdářský dalekohled Discovery Sky Trip ST80 s knížkou Hvězdářský dalekohled Discovery Sky Trip ST80 s knížkou Vesmír. Neprázdná prázdnota. Vzdělávací publikace

Kompletní řada hvězdářských dalekohledů Discovery je k dispozici zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.