zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Šest NOVINEK uváděných na trh od společnosti Discovery: polní a plovoucí binokulární dalekohledy

Šest NOVINEK uváděných na trh od společnosti Discovery: polní a plovoucí binokulární dalekohledy

03.12.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Jsme rádi, že vám můžeme nabídnout několik nových výrobků společnosti Discovery. Tyto binokulární dalekohledy jsou navrženy speciálně pro cestovatelé a účastníky expedic pro pozorování zvířat žijících ve volné přírodě: lovce a rybáře, trampy, turisty i fanoušky plachtění a extrémních vodních sportů. Optika všech modelů je založena na Porro hranolech s plně potaženými optickými prvky a je chráněna pogumovanými těly, která lze namontovat na stativ.

Řada Discovery Field obsahuje klasické polní binokulární dalekohledy pro pozorování, vyhledávání cílů a stanovení trasy. Optika, která je vyrobena z vícevrstvého skla s antireflexním povlakem BK-7 poskytuje čistý obraz při 8x, 10x a dokonce i při 12x zvětšení. Můžete si vybrat výkonný binokulární dalekohled s širším zorným polem. U nás si vybere každý!

Binokulární dalekohled Discovery Field 8x42 Binokulární dalekohled Discovery Field 10x50 Binokulární dalekohled Discovery Field 12x50

Řada Discovery Breeze zahrnuje plovoucí binokulární dalekohledy určené pro plachtění a pozorování pevniny na pobřeží. Jejich vodotěsné tělo nezmizne pod hladinou, ani když vám dalekohled náhodou spadne přes palubu. Díky barevnému provedení jsou viditelné i za zhoršených světelných podmínek. Tyto binokulární dalekohledy, jejichž optika je vyrobena z plně potaženého skla BaK-4 se 7x zvětšením, poskytují uživateli vysoce kontrastní a živý obraz. 

Binokulární dalekohledy Discovery Breeze Plovoucí binokulární dalekohled Discovery Breeze 7x50 Solar Plovoucí binokulární dalekohled Discovery Breeze 7x50 Marine

Tyto binokulární dalekohledy jsou vybaveny kompletním potřebným příslušenstvím a jsou dodávány ve značkových krabicích v zářivých barvách. Skvělý novoroční dárek pro všechny fanoušky outdoorových aktivit!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.