zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové hvězdářské dalekohledy Discovery Sky jsou již k dispozici ke koupi!

Nové hvězdářské dalekohledy Discovery Sky jsou již k dispozici ke koupi!

03.12.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Seznamte se s hvězdářskými dalekohledy Discovery Sky pro začátečníky. Snadno se používají, s barevnou dárkovou krabicí a rozšířenou sadou. Tyto hvězdářské dalekohledy budou skvělým dárkem pro osobu, která se začíná zajímat o astronomii. Řada produktů zahrnuje tři hvězdářské dalekohledy: dva refraktory a Newtonův reflektor na azimutálních montážích s ručním ovládáním. Refraktory lze používat k pozorování Měsíce a planet Sluneční soustavy. Lze je ale také používat jako pozorovací dalekohledy pro pozemní pozorování. Reflektor je nejvhodnější k pozorování mlhovin, galaxií a hvězdokup, ale také je užitečný pro pozorování hlubokého vesmíru. Každý hvězdářský dalekohled se dodává s naučnou publikací „Vesmír. Neprázdná prázdnota“, která je součástí sady.

Hvězdářský dalekohled Discovery Sky T50 s publikací – refraktor; clona: 50 mm; ohnisková vzdálenost: 600 mm; montáž s knoflíkem pro zaostřování; 2 okulár, Barlowova čočka, včetně diagonálního zrcadla.

Hvězdářský dalekohled Discovery Sky T60 s publikací – refraktor; clona: 60 mm; ohnisková vzdálenost: 700 mm; montáž s mikrošroubem na svislé ose a přihrádkou příslušenství; součástí jsou 3 klasické okuláry, okulár pro svislý obraz a Barlowova čočka.

Hvězdářský dalekohled Discovery Sky T76 s publikací – reflektor; clona: 76 mm; ohnisková vzdálenost: 700 mm; montáž s mikrošroubem na svislé ose a přihrádkou příslušenství; součástí jsou 3 okuláry a Barlowova čočka.

Hvězdářské dalekohledy Discovery Sky jsou ideální pro začátečníky v astronomii.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.