zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → NOVINKA: Digitální přístroje s nočním viděním Discovery Night

NOVINKA: Digitální přístroje s nočním viděním Discovery Night

18.11.2021

Vážení zákazníci,

S potěšením vám představujeme novou řadu optických výrobků Discovery Night. Na našich webových stránkách jsou již k dispozici tři nové přístroje!

Discovery Night je řada digitálních přístrojů s nočním viděním, které lze použít v různých světelných podmínkách, což znamená, že jsou vhodné pro pozorování nejen v noci, ale i během dne. Tyto přístroje jsou vybaveny vestavěnými rekordéry pro záznam fotografií a videa, které se ukládají na paměťovou kartu, a IR přísvitem se 7 úrovněmi jasu. Zařízení fungují na standardní baterie, jsou voděodolné a jsou vybaveny skládacími stolními stativy. Model BL20 je vybaven Wi-Fi modulem, který umožňuje ovládat binokulární dalekohled prostřednictvím smartphonu nebo tabletu.

Přístroje s nočním viděním Discovery Night jsou baleny v barevných značkových krabicích.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.