zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Rozšíření USB mikroskopů řady Discovery Artisan

Rozšíření USB mikroskopů řady Discovery Artisan

02.11.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

s potěšením vám představujeme dva nové mikroskopy z řady Discovery Artisan. Všechny modely této řady jsou navrženy speciálně pro aplikované práce a jsou vybaveny funkcemi pořizování snímků a záznamu videí, navíc umožňují měření objektů a zpracování digitálních snímků.

Digitální mikroskop Discovery Artisan 512

Je vybaven 5" barevnou LCD obrazovkou a horním osvětlením pomocí LED diod s nastavitelným jasem a nabízí optické a digitální zvětšení (digitální přiblížení až 1200x). Dále je vybaven kamerou s rozlišením 5 megapixelů a polarizačním filtrem, který zamezuje odleskům. Mikroskop je kompatibilní s externími zařízeními (počítač, televize). Dodává se s veškerým potřebným softwarem pro zpracování fotografií a videí. Je napájen ze síťového zdroje a integrované baterie.

Digitální mikroskop Discovery Artisan 1024

Je podobný předchozímu modelu, nyní však má přenosnou konstrukci. Tento mikroskop má menší obrazovku (4"), kterou lze otáčet. Ostatní funkce jsou stejné: 5 MP kamera, záznam fotografií a videí, polarizační filtr, LED osvětlení s regulovatelným jasem a napájení ze síťového zdroje nebo z baterie.

Mikroskopy Discovery Artisan jsou praktické a vhodné pro profesionální klenotníky, numismatiky, servisní techniky, znalce a odhadce a další specialisty v různých oborech.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.