zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Stativy a monopody Levenhuk pro optická, fotografická a video zařízení

Stativy a monopody Levenhuk pro optická, fotografická a video zařízení

03.11.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Pokud hledáte stativ pro fotoaparát, smartphone nebo optické zařízení, měli byste se podívat na naše nové výrobky. Společnost Levenhuk představuje devět nových stativů a monopodů, které lze zakoupit v našem obchodě.

Lehké a přenosné stativy Levenhuk Level BASE

Řada Levenhuk Level BASE obsahuje lehké kovové stativy, které lze složit. Díky těmto vlastnostem jsou vhodné na výlety a túry. Mají 1/4" závit pro instalaci zařízení, rychloupínací desky a systém flip-lock, což usnadňuje manipulaci, a snadné a rychlé nastavení výšky. Všechny stativy jsou vybaveny výklopnou a naklápěcí otočnou hlavou. Lze ji horizontálně otáčet o 360° a naklánět nahoru a dolů. Plošinu lze také otočit až o 90°.

Stativy Levenhuk Level PLUS pro nahrávání videa

Řada Levenhuk Level PLUS se dobře hodí pro nahrávání videa bez ohledu na to, jaké zařízení k tomu použijete. Na tyto stativy můžete instalovat smartphony, videokamery a optická zařízení (například pro fotografování přes okulár). „Nejmladší“ model této řady lze přeměnit na praktický ruční monopod, zatímco „střední“ a „seniorský“ model mají hydraulický tlumicí systém, který zajišťuje plynulejší a jistější pohyb hlavy stativu. Závit je standardní, 1/4".

Ruční a monopodové podlahové stojany Levenhuk Level PLUS

Jsou to dva nové výrobky: klasický model s jednou opěrnou nohou a pokročilejší model s opěrnými nohami a kapalinovou hlavou. Oba mají nosnost 10 kg a 1/4" nebo 3/8'‘ závit. Monopody jsou kovové a jsou vybaveny systémem flip-lock.

Poznámka: Každá sada těchto stativů a monopodů obsahuje pouzdro pro skladování a přepravu.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.