zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Discovery Micro je nová řada mikroskopů na biologii pro začátečníky

Discovery Micro je nová řada mikroskopů na biologii pro začátečníky

21.10.2021

Vážení zákazníci,

s potěšením představujeme mikroskop řady Discovery Micro s jasnými optickými nástroji pro začátečníky. Zařízení se dodávají v jedné z pěti různých barev těla a vzdělávací publikací „Neviditelný svět“, která je součástí sady. Momentálně jsou dostupné k prodeji na naší webové stránce a také v obchodech našich partnerů.

Mikroskopy byly navrženy pro výzkum mikrobiálního světa se zvětšením 40x až 640x. Lze si prohlížet průsvitná sklíčka, včetně: sady připravených sklíček, tence nařezaných rostlin a tkání zvířat a života v kapce vody.

Mikroskopy jsou vybaveny dvěma polohovými okuláry, předinstalovanými čočkami objektivu a bateriově napájeným LED osvětlením. Jelikož je tělo vyrobeno z plastu a optika z optického polymerního skla, zařízení neobsahuje žádné snadno poškoditelné prvky, což jej činí bezpečným.

Jako bonus navíc se každý mikroskop dodává se vzdělávací publikací s názvem „Neviditelný svět“. Tato ilustrovaná, vzdělávací knížka komplexně popisuje mikrobiální svět, včetně způsobů, jak jej studovat pomocí mikroskopu.

Modely zahrnuté v řadě:

Mikroskopy Discovery Micro jsou také předbaleny v barevných značkových krabicích.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.