zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Discovery Artisan: nové mikroskopy pro práci i zábavu

Discovery Artisan: nové mikroskopy pro práci i zábavu

11.10.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

S potěšením vám představujeme nové mikroskopy řady Discovery Artisan! Naším cílem je plnit požadavky našich zákazníků, proto jsou tu mikroskopy řady Discovery Artisan, které dokážou čelit všem výzvám dneška. Jsou ideální pro začátečníky i profesionály. Každé zařízení je pečlivě zabalené v atraktivní krabičce, která podporuje prodej produktu a zároveň z něj dělá perfektní dárek.

Jedná se o digitální mikroskopy pro aplikované práce, které lze použít pro pracovní účely i pro koníčky. Jsou navrženy pro vizuální pozorování při malém a středním zvětšení, fotografování a nahrávání videa a také pro lineární a úhlová měření. Každý mikroskop je dodáván s potřebnými kabely a softwarem v sadě.

Tyto mikroskopy jsou vhodné pro numismatiky, klenotníky, veterináře, modeláře, geology, restaurátory, elektrikáře a mnoho dalších profesí.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.