zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Discovery: nová značka v řadě optických výrobků společnosti Levenhuk

Discovery: nová značka v řadě optických výrobků společnosti Levenhuk

28.09.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

S hrdostí vám oznamujeme, že společnost Levenhuk uzavřela se společností Discovery Channel licenční smlouvu na prodej svých výrobků. Tato smlouva nám umožňuje uvést na trh novou řadu výrobků pod značkou Discovery, která zahrnuje optické přístroje pro osobní, vzdělávací a pracovní účely.

Televizní kanál Discovery Channel informuje, baví a inspiruje své diváky na celé zeměkouli o světě kolem nás v celé své kráse, úžasu a rozmanitosti. Společnost Discovery nabízí milionům lidí příležitost objevovat a uspokojovat svou zvědavost a nabízí působivou kombinaci příběhů napříč jednotlivými žánry, včetně světa vědy a techniky, badatelských průzkumů, dobrodružných výprav, pohledů do historie a detailních pohledů do zákulisí na lidi, místa a organizace, které utvářejí a sdílejí svět, ve kterém žijeme.

Optické výrobky Discovery splňují vysoké standardy společnosti Discovery Channel. Produktová řada Discovery zahrnuje mikroskopy, hvězdářské dalekohledy, binokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy, lupy, meteorologické stanice a související výrobky. V současné době se vyrábí více než 100 výrobků značky Discovery. Zvláštní pozornost věnujeme obalovým materiálům; každý přístroj je pečlivě zabalen v atraktivní krabičce.

Tyto optické výrobky vyrobené společností Levenhuk a schválené společností Discovery jsou již v prodeji v několika evropských zemích.

Nové výrobky jsou již k dispozici!

Pozorovací dalekohledy Discovery

Příslušenství DiscoveryPřihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.