zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nová digitální zařízení pro noční vidění Levenhuk Halo

Nová digitální zařízení pro noční vidění Levenhuk Halo

13.09.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Nenechte si ujít skvělé novinky v sortimentu! Digitální zařízení pro noční vidění Levenhuk Halo poprvé v prodeji! Tato nová produktová řada nyní zahrnuje tři modely: monokulární dalekohled, binokulární dalekohled a binokulární dalekohled s Wi-Fi.

Digitální zařízení pro noční vidění Levenhuk Halo eliminují oslnění. Lze je použít k pozorování nejen v úplné tmě, ale také za soumraku a ve dne. Mohou být použita pro denní pozorování, stejně jako běžné binokulární dalekohledy. Během dne vykreslují barevný obraz, ale v noci bude obraz černobílý; poloměr sledování bude 300 metrů. Pro zvýšení jasnosti a kontrastu obrazu se doporučuje vestavěné infračervené osvětlení. Tyto produkty zahrnují funkci nastavení jasu a zařízení se tak může přizpůsobit podmínkám pozorování.

Všechna digitální zařízení pro noční vidění Levenhuk Halo mají zabudovaný rekordér (záznamník), který pořizuje videa a fotografie a ukládá je na paměťovou kartu. Zařízení mají konstrukci odolnou proti kapkám vody a závit 1/4". Digitální zařízení pro noční vidění jsou napájena bateriemi AA, které umožňují až 10 hodin nepřetržitého provozu.

Digitální binokulární dalekohledy Levenhuk Halo 13x Wi-Fi pro noční vidění mají ještě další funkci. Jedná se o Wi-Fi, které umožňuje ovládat zařízení pomocí chytrého telefonu nebo tabletu. Bezplatná mobilní aplikace je k dispozici v Apple App Store nebo Google Play. Pomocí této aplikace můžete ovládat jas podsvícení, pořizovat fotografie a nahrávat videa a pohodlně organizovat uložené soubory.

Vezměte prosím na vědomí, že digitální zařízení pro noční vidění Levenhuk Halo mají doživotní záruku od výrobce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.