zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Zkontrolujte si novou mimořádnou nabídku v online obchodě Levenhuk

Zkontrolujte si novou mimořádnou nabídku v online obchodě Levenhuk

06.09.2021

Vážení zákazníci,

Jsme rádi, že vás můžeme informovat o naší nové speciální nabídce. Kromě toho jsme rozšířili některé z našich speciálních nabídek. Zjistěte, jak získat úžasnou vzdělávací publikaci o mikroskopech a mikroskopických pozorováních, kompas, kompaktní binokulární dalekohled nebo pět ochranných roušek zcela zdarma.

Nová speciální nabídka:

Vzdělávací publikace „Neviditelný svět“ (měkká knižní vazba) je zdarma ke každému nákupu mikroskopu Levenhuk LabZZ M101. Tato barevná vzdělávací publikace obsahuje zajímavá fakta o mikroskopech a mikroskopických pozorováních. Zjistěte více o nádherném mikrosvětě pomocí mikroskopu z řady Levenhuk LabZZ M101.

Rozšířené nabídky:

Získejte kompas Levenhuk DC65 ZDARMA k nákupu jakéhokoliv binokulárního dalekohledu z řady Levenhuk Heritage. Kompas Levenhuk DC65 je klasický model pro určení polohy a orientaci na mapě. Plovoucí stupnice rychle stabilizuje jehlu a vestavěné osvětlení umožňuje použití kompasu ve tmě.

Kupte si jakýkoliv binokulární dalekohled Levenhuk Monaco ED 8x32, Levenhuk Monaco ED 12x50 nebo Levenhuk Vegas ED 8x32 a získejte binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x21 jako dárek zcela ZDARMA. Design binokulárního dalekohledu Levenhuk Atom 8x21 je navržen tak, aby uživateli zajistil co nejvyšší pohodlí při pozorování. Můžete si nastavit mezipupilární vzdálenost, k dispozici je mechanismus dioptrické korekce a okuláry jsou vybaveny očnicemi vyrobenými z měkké pryže. Tento binokulární dalekohled zároveň disponuje širokým zorným polem, díky kterému můžete najednou pozorovat velké oblasti.

Pět ochranných roušek Levenhuk BASE dostanete zcela zdarma při každé objednávce nad 750 Kč. Jednorázová rouška funguje jako bariéra, která zabraňuje přenosu infekčních patogenů z osoby na osobu.

Užívejte si nakupování produktů Levenhuk. Všechny naše speciální nabídky najdete na této webové stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.