zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Velké noviny ve světě hvězdářských dalekohledů Levenhuk! Poprvé v prodeji – hvězdářské dalekohledy Levenhuk řady Blitz BASE a Blitz PLUS!

Velké noviny ve světě hvězdářských dalekohledů Levenhuk! Poprvé v prodeji – hvězdářské dalekohledy Levenhuk řady Blitz BASE a Blitz PLUS!

16.07.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Společnost Levenhuk nedávno představila nové hvězdářské dalekohledy: řady Blitz BASE a Blitz PLUS pro začátečníky. Tyto nové produkty jsou k dispozici v našem online obchodě. Seznamte se s našimi novými produkty!

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk Blitz BASE jsou refraktory a reflektory pro začátečníky bez ohledu na věk. Umožní vám pozorovat Měsíc, planety Sluneční soustavy a jasné objekty hlubokého vesmíru. Díky azimutální montáži je používání hvězdářských dalekohledů této řady velice snadné. Veškeré potřebné příslušenství je již součástí balení.

Hvězdářské dalekohledy Levenhuk Blitz PLUS také zahrnují refraktory a Newtonovy reflektory, jsou však instalované na paralaktické montáži. Tento typ montáže je vhodnější pro sledování rychle se pohybujících astronomických objektů a astrofotografii. Hvězdářské dalekohledy této řady jsou vhodné pro ambiciózní začátečníky. Dodávají se s veškerým potřebným příslušenstvím pro různé typy pozorování.

Upozorňujeme, že tyto a další hvězdářské dalekohledy Levenhuk mají doživotní záruku výrobce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.