zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nové příslušenství pro mikroskopy řady Levenhuk MED

Nové příslušenství pro mikroskopy řady Levenhuk MED

13.09.2021

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Jsme rádi, že vám můžeme představit 18 okulárů a objektivů pro mikroskopy. Všechny jsou z řady Levenhuk MED a jsou kompatibilní s většinou moderních mikroskopů.

Okuláry Klasické univerzální okuláry s průměrem tubusu 30 mm. Jejich čočky jsou vyrobeny ze skla a jsou umístěny v kovovém těle. Poskytují vysoce kvalitní obraz. Tyto okuláry jsou skvělou volbou pro amatérská i laboratorní pozorování.

Achromatické objektivy Ve srovnání s klasickými optickými systémy poskytuje achromatická optika ostřejší a kontrastnější obraz. Řada Levenhuk MED obsahuje dva achromatické objektivy s 20x a 60x zvětšením. Objektiv s 60x zvětšením je vybaven pružinovým rámem.

Rovinné achromatické objektivy Rovinná achromatická optika poskytuje obraz v nejvyšší kvalitě. Tyto čočky jsou vynikající volbou pro laboratorní výzkum, protože eliminují většinu optických aberací. Rovinné achromatické objektivy jsou vhodné pro mikrobiologický výzkum. Řada Levenhuk MED obsahuje achromatické objektivy se zvětšením 4x až 100x. Objektiv se 100x zvětšením lze použít pro pozorování s ponořením do olejové lázně. Tři objektivy (40x, 60x a 100x) mají pružinový rám.

Rovinné achromatické objektivy s korekcí na nekonečno Optika s korekcí na nekonečno umožňuje instalaci široké škály dalšího příslušenství pro mikroskopy: polarizátorů, zařízení pro fázový kontrast a další. Objektivy by však měly být také s korekcí na nekonečno. Řada Levenhuk MED má šest nových rovinných achromatických objektivů s korekcí na nekonečno. Mají 4x až 100x zvětšení. Pro pozorování s ponořením do olejové lázně lze použít objektiv se 100x zvětšením a objektivy s 40x, 60x a 100x zvětšením jsou vybaveny ochranným pružinovým rámem.

Veškeré příslušenství pro mikroskopy je k dispozici zde.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.