zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Síť poboček společnosti Levenhuk se rozrůstá!

Síť poboček společnosti Levenhuk se rozrůstá!

23.03.2021

Vážení návštěvníci a zákazníci!

S radostí vám oznamujeme, že jsme otevřeli dvě nové pobočky sítě Levenhuk, a to v Řecku a na Kypru!

PLANETARIUM of Thessaloniki je název naší nové pobočky ve městě Thessaloniki v Řecku. Jedná se o druhé největší město v zemi. Je to druhé nejvýznamnější řecké město v oblasti ekonomiky, průmyslu, obchodu i politiky, a jedná se o hlavní dopravní uzel celého Řecka a jihovýchodní Evropy vůbec. Thessaloniki má bohatou historii. Thessaloniki je také populární turistickou destinací v Řecku. Je zároveň jednou z nejnavštěvovanějších turistických lokalit na světě. Proto jsme pro naši pobočku v této oblasti zvolili právě Thessaloniki.

Nová pobočka na Kypru se jmenuje 1010 Asteroskopeion. Má sídlo v Nikósii, což je nejlidnatější město na ostrově, a také sídlo vlády Kyperské republiky. Jedná se o finanční a administrativní centrum ostrova, je také sídlem několika univerzit, středních škol a dalších vzdělávacích institucí. Je sídlem řady zahraničních ambasád a offshore společností. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli umístit naši další pobočku právě do tohoto města na Kypru.

V našem obchodě snadno najdete turistické binokulární dalekohledy pro studium přírodních krás Řecka a Kypru, ale také jejich kulturních památek. A samozřejmě nabízíme také celou řadu dalších optických přístrojů: teleskopy, pozorovací dalekohledy, mikroskopy, monokulární dalekohledy a lupy. Jsou zde k dispozici optické přístroje vhodné pro všechny uživatelské úrovně, od začátečníků až po pokročilé. Pro děti nabízíme speciální produktovou řadu LabZZ, která zahrnuje optické přístroje s jasným, ergonomickým designem.

Neustále se snažíme rozšiřovat síť prodejců a otevírat nové pobočky po celém světě. Nyní jsou tak optické přístroje značky Levenhuk, jako jsou například teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a pozorovací dalekohledy pro děti i dospělé, dostupnější pro všechny zákazníky v Řecku a na Kypru.

Kontaktní údaje:

1. PLANETARIUM of Thessaloniki

Antoni Tritsi, 15-17, 57001, Pilea, THESSALONIKI, GREECE

+30 2310533902, +30 2310541826v

2. 1010 Asteroskopeion

21-23 Grammou Street, 1010 NICOSIA, CYPRUS

00352 0 22 677 727Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.