zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Síť poboček společnosti Levenhuk se rozrůstá!

Síť poboček společnosti Levenhuk se rozrůstá!

15.12.2020

Vážení návštěvníci a zákazníci!

Máme pro vás skvělé novinky! S potěšením vám oznamujeme, že jsme tento týden otevřeli další pobočku značky Levenhuk v Evropě! Nová pobočka se nachází ve městě Funchal v Portugalsku. Jedná se o jedno z největších měst v Portugalsku a hlavní město portugalské autonomní oblasti Madeira. Jedná se o významné kulturní a historické centrum. Město Funchal je jednou z největších turistických atrakcí Portugalska. Proto jsme pro naši pobočku v této oblasti zvolili právě Funchal. Nyní jsou tak optické přístroje značky Levenhuk, jako jsou například teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy a pozorovací dalekohledy pro děti i dospělé, dostupnější pro všechny zákazníky v Portugalsku.

Neustále se snažíme rozšiřovat síť prodejců a otevírat nové pobočky po celém světě, aby naše produkty byly pro zákazníky dostupnější. Společnost Levenhuk začala svou působnost globálně rozšiřovat v roce 2012. Za sedm let jsme otevřeli 20 poboček. Tento měsíc se výsledkem naší práce stala další nová evropská pobočka zapojená do celosvětové sítě. Společnost Levenhuk má pobočky ve Spojených státech, Kanadě, České republice, Polsku, Španělsku, Německu, Spojeném království, Nizozemsku, Belgii, Lucembursku, na Islandu, v Baltských státech, na Ukrajině, v Maďarsku, Bulharsku, Turecku, Bělorusku, Rumunsku, Rusku, Finsku a nyní také v Portugalsku. Díky naší neustále se rozrůstající síti poboček budete mít vždy k dispozici pohodlný způsob, jak si pořídit optické přístroje značky Levenhuk!

Kontaktní údaje:

Levenhuk Portugalsko

Adresa: Rua das Pretas 43, Andar, Sala 9, Funchal, 9000-049, Madeira, Portugal

Telefon: +351 925 281642Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.