zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Společnost Levenhuk vás vítá na svých oficiálních webových stránkách v roce 2021!

Společnost Levenhuk vás vítá na svých oficiálních webových stránkách v roce 2021!

09.01.2021

Vážení návštěvníci a zákazníci,

Vítáme vás opět na webových stránkách Levenhuk. Doufáme, že rok 2021 přinese nám všem jen to dobré a že to bude rok plný objevování, plodné práce a překvapivě jasných vhledů!

Naše společnost neustále roste, a to navzdory novým výzvám roku 2020. V nadcházejícím roce vás překvapíme jedinečnými nabídkami, novými optickými produkty a vylepšenými modely optického vybavení. Všechny naše produktové kategorie budou aktualizovány: teleskopy, mikroskopy, binokulární dalekohledy, monokulární dalekohledy, pozorovací dalekohledy, lupy a optická příslušenství.

Děkujeme, že jste si nás vybrali!

Sledujte novinky značky Levenhuk a buďte informováni o tom, co se děje ve světě optického vybavení!Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.