zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Podívejte se na nové mimořádné nabídky v našem online obchodě

Podívejte se na nové mimořádné nabídky v našem online obchodě

02.11.2020

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Podívejte se do naší sekce Speciálních nabídek. Najdete zde pět nových optických přístrojů a příslušenství za zvýhodněné ceny:

Speciální nabídka ultrakompaktních pozorovacích dalekohledů řady Levenhuk Blaze Compact a Levenhuk Blaze Compact ED

Získejte zcela ZDARMA praktický kompas k nákupujakéhokoli ultrakompaktního pozorovacího dalekohledu řady Levenhuk Blaze Compact nebo Levenhuk Blaze Compact ED. Kompas Levenhuk DC45 lze použít pro orientaci v terénu, turistiku ale také pro astronomická pozorování. Díky své malé hmotnosti a rozměrům se snadno vejde do vaší kapsy.

Speciální nabídka binokulárních a monokulárních dalekohledů Levenhuk Nelson

Pořiďte si jakýkoli binokulární nebo monokulární dalekohled Levenhuk Nelson a získejte Plovoucí popruh Levenhuk FS10 pro binokulární dalekohledy a fotoaparáty zcela ZDARMA. Jedná se o nepostradatelný doplněk pro pozorování v blízkosti vody. Pokud vám dalekohled nebo fotoaparát omylem upadne do řeky nebo rybníka, tento popruh nedovolí, aby se potopil – plovoucí pás zůstane na hladině vody, což naznačuje umístění dalekohledu.

Speciální nabídka digitálního pozorovacího dalekohledu Levenhuk Blaze D200

Binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x21 je zcela ZDARMA k nákupu digitálního pozorovacího dalekohledu Levenhuk Blaze D200. Design binokulárního dalekohledu Levenhuk Atom 8x21 má uživateli zajistit co nejvyšší pohodlí při pozorování. Můžete si nastavit mezipupilární vzdálenost, na triedru je mechanismus dioptrické korekce a okuláry jsou vybaveny očnicemi vyrobenými z měkké pryže. Tento triedr zároveň disponuje širokým zorným polem, díky kterému můžete najednou pozorovat velké oblasti.

Speciální nabídka binokulárních dalekohledů Levenhuk Monaco ED 8x32, Levenhuk Monaco ED 12x50 nebo Levenhuk Vegas ED 8x32

Kupte si jakýkoli binokulární dalekohled Levenhuk Monaco ED 8x32, Levenhuk Monaco ED 12x50 nebo Levenhuk Vegas ED 8x32 a získejte binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x21 jako dárek zcela ZDARMA. Design binokulárního dalekohledu Levenhuk Atom 8x21 má uživateli zajistit co nejvyšší pohodlí při pozorování. Můžete si nastavit mezipupilární vzdálenost, na triedru je mechanismus dioptrické korekce a okuláry jsou vybaveny očnicemi vyrobenými z měkké pryže. Tento triedr zároveň disponuje širokým zorným polem, díky kterému můžete najednou pozorovat velké oblasti.

Speciální nabídka binokulárních dalekohledů řady Levenhuk Heritage

Získejte kompas Levenhuk DC65 ZDARMA k nákupu jakéhokoli binokulárního dalekohledu z řady Levenhuk Heritage. Kompas Levenhuk DC65 je klasický model pro určení polohy a orientaci na mapě. Plovoucí stupnice rychle stabilizuje jehlu a vestavěné osvětlení umožňuje použití kompasu ve tmě.

Užívejte si nakupování produktů Levenhuk! Další mimořádné nabídky naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.