zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Rádi bychom vám představili nové přístrojové mikroskopy Levenhuk

Rádi bychom vám představili nové přístrojové mikroskopy Levenhuk

11.09.2020

Vážení zákazníci a návštěvníci!

Podívejte se na aktualizace v části mikroskopy. Zakoupit lze tři stereoskopické modely od společnosti Levenhuk.

Modely Levenhuk ZOOM 1B a Levenhuk ZOOM 1T jsou binokulární a trinokulární mikroskopy v nové řadě Levenhuk ZOOM. Vyznačují se objektivem se zoomem a velkým pracovním rozsahem. Tyto mikroskopy lze používat ke studiu zvláště velkých objektů, včetně kamenů, minerálů, šperků a biologických vzorků. Mikroskopy umožňují plynule měnit zvětšení a provádět pozorování v přenášeném a odraženém světle. Trinokulární model lze vylepšit pomocí digitálního fotoaparátu a provádět následně fotografický a video výzkum.

Mikroskop Levenhuk 4ST je nový binokulární model v dobře známé sérii Levenhuk ST. Tento optický přístroj je vybaven kombinovaným osvětlením; umožňuje 20x a 40x zvětšení, což je vynikající k práci s nerovinnými vzorky.

Vezměte na vědomí, že tyto a další mikroskopy Levenhuk mají doživotní záruku výrobce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.