zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 3000 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Podívejte se na nové mimořádné nabídky v našem online obchodě

Podívejte se na nové mimořádné nabídky v našem online obchodě

01.04.2020

Vážení zákazníci a návštěvníci!

Připravili jsme pro vás nové mimořádné akce na úžasné optické přístroje pro děti Levenhuk LabZZ. Tyto produkty jsou určené zejména pro děti a mládež. Mají pestrobarevný vzhled a ergonomickou konstrukci a jejich používání je snadné a bezpečné.

Mimořádná akce na mikroskopy Levenhuk LabZZ M101

Výčet našich mimořádných nabídek začíná lupou s kompasem Levenhuk LabZZ MG3, kterou získáte ZDARMA při zakoupení kteréhokoli mikroskopu řady Levenhuk LabZZ M101. Praktická přenosná ruční lupa, kterou si s sebou můžete vzít kamkoli. Tyto optické přístroje pomohou zvídavým dětem zkoumat malé předměty při různých úrovních zvětšení.

Mimořádná akce na soupravy Levenhuk LabZZ MTB3 a Levenhuk LabZZ MT2

Pokud si koupíte soupravu Levenhuk LabZZ MTB3 nebo Levenhuk LabZZ MTB3, získáte ZDARMA nádobu na hmyz Levenhuk LabZZ C1. Tato neobvyklá zvětšovací nádoba na hmyz s mřížkou a měřítkem je ideálním doplněk sady nástrojů mladého vědce. Zvídavé dítě bude mít zájem sledovat a studovat hmyz, malé kamínky a rostliny v tomto zajímavém pestrobarevném doplňku.

Mimořádná akce na astroplanetárium Levenhuk LabZZ SP10

Při nákupu astroplanetária Levenhuk LabZZ SP10 získáte zcela ZDARMA svítilnu Levenhuk LabZZ F3. Děti tuto kompaktní svítilnu s jasnými LED diodami využijí k osvětlení ve tmě i ke zkoumání okolního světa. Tyto produkty mohou být skvělou dárkovou sadou pro děti.

Užívejte si nakupování produktů Levenhuk! Další mimořádné nabídky naleznete na této stránce.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.