zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Nenechte si ujít příležitost a využijte naše speciální nabídky na optické přístroje a příslušenství Levenhuk!

Nenechte si ujít příležitost a využijte naše speciální nabídky na optické přístroje a příslušenství Levenhuk!

14.02.2020

Vážení zákazníci a návštěvníci!

Spustili jsme nové speciální nabídky optických přístrojů a příslušenství Levenhuk.

Knihu „Neviditelný svět. Vzdělávací publikace“ získáte ZDARMA k nákupu jakéhokoliv mikroskopu z řady Levenhuk Rainbow 2L PLUS nebo Rainbow 50L PLUS

Začněte objevovat mikrosvět pomocí mikroskopů Levenhuk Rainbow. Modely optických přístrojů v pestrých barvách s různým zvětšením umožňují okamžité zahájení vašeho pozorování. A ilustrativní vzdělávací publikace je vynikajícím dárkem pro mladého výzkumníka mikrosvěta.

Knihu „Vesmír. Neprázdná prázdnota. Vzdělávací publikace“ získáte zcela ZDARMA při zakoupení jakéhokoliv hvězdářského dalekohledu řady Levenhuk Skyline BASE

Snadno použitelný hvězdářský dalekohled Levenhuk Skyline BASE základní úrovně je dodáván s rozsáhlou sadou příslušenství. Kromě toho získáte zdarma barevnou vzdělávací publikaci, která uvede začátečníka astronoma do tajemného světa vesmíru.

Plovoucí popruh Levenhuk FS10 pro binokulární dalekohledy a fotoaparáty je dodáván ZDARMA při nákupu binokulárních či monokulárních dalekohledů Levenhuk Nelson

Kupte si vynikající vodotěsný binokulární nebo monokulární dalekohled Levenhuk Nelson a získejte praktický plovoucí popruh zdarma. Je dostatečně široký k nošení kolem krku, a díky své jasně červené barvě se váš optický přístroj neztratí v trávě ani nezmizí ve vodě.

K nákupu jakéhokoliv binokulárního dalekohledu z produktové řady Levenhuk Karma PRO nebo Levenhuk Sherman PRO získáte ZDARMA binokulární dalekohled Levenhuk Atom 8x21

Využijte další speciální nabídku k nákupu dvou binokulárních dalekohledů za cenu jednoho. Pro zdlouhavé pozorování použijte výkonný binokulární dalekohled Levenhuk Karma PRO nebo Levenhuk Sherman PRO. Mezitím budou kompaktní a lehké binokulární dalekohledy Atom nenahraditelné při procházkách v přírodě nebo pozorování městské architektury.

Sadu pro přežití Levenhuk LabZZ SK1 nyní můžete získat zcela ZDARMA, pokud si koupíte binokulární dalekohled Levenhuk LabZZ B2 nebo Levenhuk LabZZ B6

Úžasná sada pro přežití šest v jednom je vynikajícím doplňkem k dalekohledu Levenhuk LabZZ v pestrých barvách, který je určen speciálně pro děti. Tato sada pobaví všechny děti, protože jim umožní zkoumat svět kolem sebe.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.