zavolejte nám +420 737-004-919
nebo Klikněte zde odešlete zprávu

Váš košík je prázdný!
Doprava nad 2500 Kč zdarma
Doživotní záruka
14 denní garance vrácení peněz
Levenhuk.czNovinky webu → Společnost Levenhuk hodnotí výsledky roku 2019

Společnost Levenhuk hodnotí výsledky roku 2019

24.01.2020

Vážení zákazníci a návštěvníci,

Vše nejlepší do Nového roku a veselé Vánoce! Rádi bychom Vám poděkovali za velmi přínosnou spolupráci v roce 2019 a také Vás informovali o nejdůležitějších událostech, které v tomto roce proběhly.

Loňský rok byl pro naši společnost velmi produktivní! Pokračovali jsme ve velmi aktivním navazování nových partnerství: v roce 2019 jsme začali spolupracovat s více než 110 novými prodejci v Evropě a v USA.

Otevřeli jsme 3 nové obchody Zoom’n’Joy, uvedli velké množství nových optických přístrojů, rozšířili oblíbené produktové řady o nové položky a výrazným způsobem jsme posílili naši přítomnost na evropském trhu. K dnešnímu dni zahrnuje náš řetězec Zoom’n’Joy 13 obchodů fungujících v 8 evropských zemích. Také jsme se účastnili velkého množství zajímavých událostí a organizovali speciální promo akce a globální prodejní akce.

Nové obchody

Levenhuk ve světě

Společnost Levenhuk pokračuje v posilování své geografické přítomnosti

Společnost Levenhuk neustále roste, rozvíjí se a pokrývá nová teritoria. V průběhu minulého roku jsme otevřeli několik oficiálních zastoupení v Evropě: konkrétně ve Finsku, Milánu, Madridu a v Ázerbájdžánu.

V současné době jsou vysoce kvalitní optické produkty Levenhuk k dispozici ve 37 zemích Evropy, Severní Ameriky a Asie.

Nové optické přístroje

Zjistěte více o aktivitách společnosti Levenhuk v roce 2019 na webech eu.levenhuk.com a levenhuk.com.Přihlaste se k odběru našich novinek!
Získejte informace o novém zboží a slevách. Naše stránky každý týden nabízejí speciální akce. Přihlaste se k odběru novinek a dozvíte se o nich jako první!
Přihlaste se k odběru našich novinek!
E-mailová adresa: 
 Souhlasím se shromažďováním a zpracováním svých osobních údajů.
Osobní údaje, které jste nám zaslali prostřednictvím tohoto formuláře, budou použity pouze při zpracování vaší objednávky nebo požadavku. Údaje bezpečně uchováváme v souladu se zákonem a nařízením GDPR 2016/679.